студент спить Вирішили вас трішки розвеселити та поділитись тим, чого на офіційних сайтах не викладуть.
 

ЗНО – це письмовий іспит у формі тестування. Кажуть, що це вже «плюс», адже багато особистісних факторів зводяться нанівець. Перед тобою є лише завдання, ручка, бланк відповідей, а з тобою має бути голова. Ось за допомогою цих інструментів кожен здає ЗНО так, як може.

В більшості випадків в аудиторіях, де випускники складають ЗНО, створюються належні умови для того, щоб нічого не відволікало та ніхто не заважав. Однак буває по-різному.

Перед вами підбірка казусів та кумедних моментів/ситуацій, які запам’ятались екс-учасникам тестування минулих років.

Більшість з них не стільки відволікали чи заважали, скільки змогли розрядити напружену, наелектризовану атмосферу в аудиторії, чим зменшили відсоток «стресовості» ситуації.

-        Під час тестування інструктор заснув та захропів. (Дійсно розрядив ситуацію) )

-        Один учасник здавав ЗНО з англійської мови в 6 аудиторії, за 6 місцем, 6 числа, 6 місяця. – Повезло чи ні не написав

-        В аудиторії почули дивне шурхотіння під партою. Подумали, що хтось шпаргалку шукає, а виявилось, це інструктор цукеркою вирішив поласувати)

-        Залетіла пташка через вікно, довелось за нею побігати, щоб вилетіла.

-        Учасник, зайшовши в аудиторію, запитав у інструктора: «Який предмет тут здають?». (Готувався, мабуть, всю ніч, що й забув)

-        Для здачі ЗНО використовувались приміщення молодшої школи. Уявіть, як незручно було сидіти за партами, розрахованими на учнів, майже вдвічі нижчих за випускників. (Це швидше недолік, ніж курйоз).

-        Випускник минулих років прийшов на ЗНО «з похмілля». Зрештою, вже отримавши на руки зошит, передумав проходити тестування.

-        В одній з аудиторій захлопнулись двері. Оскільки майстра в школі не було через те, що в пункті тестування може знаходитись лише обмежена кількість людей, охоронцю довелось вибивати двері.

-        На ЗНО прийшов учасник 1965 року народження, який викликав захоплення інших.

-        Через відсутність вказівників до туалетів у приміщенні дехто ходив шукати їх на вулицю. (Хоча заборонено виходити з ПТ до завершення тестування).

-        Учасник додумався в паспорті шпаргалки писати)

-        В деяких випадках учасники засинали під час ЗНО

-        На тестуанні з хімії в списках учасників було прізвище Хімій.

-        На ЗНО з української мови учасник тихенько запитав у сусіда: «А що тут треба ще й твір писати?»

Ось таке веселе ЗНО буває.

А вам бажаємо приємного та успішного!

Редактор: Ольга Мілінчук

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору