навчання в ПольщіОтримуй європейську освіту в Польщі!

 

Все найбільш популярним стає навчання в Європі, а особливо в Польщі – тут і навчання доступне, і мову вивчити нескладно, і недалеко від Батьківщини. Проте в більшості університетів Польщі навчання відбувається державною мовою, тому перед початком навчання її треба не тільки розуміти, але й вміти на ній спілкуватися. Отже, ми пропонуємо вам звернути увагу на курси польської мови в Кракові та Варшаві перед початком навчального року.

Зверніть, будь ласка, увагу на компанію «Євростаді», яка спеціалізується на навчанні в Європі. Та в рамках своєї навчальної програми представники цієї компанії разом із провідними вищими навчальними закладами Польщі проводять для українців курси вивчення польської мови та екскурсійну програму в найчарівніших містах Польщі – Варшаві та Кракові.

Зараз проводиться набір на два варіанти літніх лінгвістичних курсів, залежно від вашого рівня володіння польською мовою. В програмі цих курсів на вас чекає:

- уроки польської з носієм мови;

- екскурсії по старовинній історичній частині Варшави та Кракова.

1-й варіант курсів

Польська мова «з нуля» до вивчення рівнів А1, А2 та В1. Такий рівень знання мови згодиться для вступу до вищих навчальних закладів з польською мовою викладання.

Заняття відбуватимуться з 28 липня по 11 вересня 2014 року в Кракові 6 разів на тиждень (неділя – вихідний). Щоденно студенти відвідають практичні мовні заняття по 4 академічних години на день, але мають також час займатися навчанням самостійно.

Впродовж 7-тижневого періоду навчання всі учні відвідають 162 академічні години.

В кожній групі буде не більше 10 осіб для якісного засвоєння мовних навичок.

Вартість навчання складає (500+2200) польських злотих. Оплата проводиться в два етапи – до початку навчання та впродовж нього. Але при реєстрації до 25 квітня всім студентам знижка – 25%. До вартості включаються мовні курси, екскурсійна програма в Кракові, знаходження житла та розміщення в ньому.

польська мова

2-й варіант курсів

Польська мова для лінгвістів. Цей курс потрібен тим, хто вже володіє польською мовою на базовому рівні, але бажає розвивати свої комунікативні здібності та знання граматики до рівнів В2 та вище.

Ці курси пройдуть у Варшаві та Кракові з 11 по 27 вересня 2014 року. Заняття на цьому курсі так само, як і на попередньому, пройдуть 6 разів на тиждень по 4 академічні години на день.

Але за 3 тижні учні відвідають 60 академічних годин.

Вартість цих курсів польської мови становить (500+1000) польських злотих. До вартості входить навчання, екскурсії, знаходження житла та розміщення.

Зареєструватися на обидві пропозиції курсів можна до 30 червня 2014 року. Поспішайте, щоб вам вистачило місця!

Всі деталі навчання та контактну інформацію ви можете знайти на офіційному сайті компанії «Євростаді» за посиланням.

Дивіться відео- промо курсів польської мови:

Не втрачайте свій шанс цікаво та корисно провести літні канікули!

 

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(307) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com, Inc.","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"org":"Amazon Technologies Inc.","query":"54.84.236.168","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору