освіта онлайнІсторія освіти в режимі онлайн розпочалася вже дуже давно!

 

Нам може здаватися, що онлайн-освіта чи дистанційна освіта – це тільки шлях отримання додаткових знань або навіть розвага. Але насправді це не так! Якщо не вірите – читайте реальні факти про розвиток та становлення освіти в режимі онлайн у світі.

А чи знаєте ви, що онлайн освіта знаходить своє зародження ще в далекому ХІХ столітті?! В 1840 році послуги звичайної пошти стали основою зародження такого поняття, як освіта на відстані.

І треба сказати, що ще тоді все більше студентів з усього світу мріяли  навчатися на відстані від навчальних закладів. В 1858 році Лондонський університет став засновником програми Зовнішнього навчання. Бостонське товариство, яке заохочувало навчання вдома, було створено в 1870 році. В 1911 році в одному з австралійських університетів з’явився навіть Відділ навчання по переписці. З 1946 року вищий навчальний заклад Південної Африки пропонує дистанційну освіту своїм студентам. І так далі…Повну версію історії онлайн-освіти ви можете подивитися на інфографіці після статті.

Зрозуміло, що сьогодні навчання вдома – це прогресивна форма здобуття освіти, яка полягає в самостійній мотивації людей до отримання знань. А це в свою чергу означає, що дистанційна освіта розвиває відповідальність людини та її креативний підхід до навчання.

А тепер трохи фактів про стан онлайн-освіти:

1. Більше 20% студентів США отримують щонайменш один онлайн курс за семестр.

2. 69% науковців вважають, що чисельність студентів, які потребують додаткову освіту вдома постійно зростає.

3. В Каліфорнії виділяють 23 мільйони доларів США для розвитку проектів інноваційної та дистанційної освіти.

4. Ресурси навчання в мережі Інтернет охоплюють більше, ніж 5 000 освітніх закладів та надають роботу більше, ніж 1 000 особам.

5. Один з найбільш відомих ресурсів онлайн-освіти WebCTвикористовували більше 10 мільйонів користувачів з 80 країн світу.

Бажаєте дізнатися про дистанційне навчання більше? Дивіться на інфографіку. До речі, ви матимете можливість по практикувати свої знання з англійської мови.

інфографіка

Обов’язково беріть участь в освіті, яку пропонують веб-ресурси, але обирайте тільки якісні та перевірені джерела. До речі, можливості програми COURSERAтепер є і для українських студентів. Читайте подробиці за посиланням

Навчайтеся з розумінням!

 

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(303) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon.com, Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"100.26.176.182"}"
нагору