так чи ніЧи можна довіряти відгукам в Інтернеті?

 

Програми з іноземних мов у більшості українських шкіл, на жаль, не гарантують вільного володіння хоча б однією з цих мов після закінчення навчання. Для цього потрібна додаткова практика. А найкращим способом вивчення іноземної мови в рідному місті вважаються курси іноземних мов. Давайте тоді визначимо, чим же треба користуватися при виборі.

Ще якихось десять років тому під час вибору будь-яких додаткових підготовчих або навчальних курсів люди збирали інформацію про них з різних джерел – особисто приїжджали до місця проведення, питали у друзів і знайомих, іноді відвідували веб-ресурси цих курсів. На сьогодні з великого переліку джерел інформації ми частіше за все враховуємо відгуки в просторі  Інтернету. Та чи дійсно вони відображають реальну картину?

Як показує практика, ні. Адже маркетологи вже давно зрозуміли довіру користувачів Інтернету до анонімних відгуків відвідувачів курсів іноземних мов і використовують її в своїй роботі. Вона полягає в тому, що на замовлення вони можуть написати для будь-якого сайту декілька позитивних висловлювань або ж негативні думки про сайт конкурентів. Ми не кажемо, що всі відгуки є нереальними, ми лише попереджаємо, що фальшиві коментарі мають місце. Тому не довіряйте їм сліпо!

Психологи кажуть, що людина, задоволена від якості іноземних курсів, скоріше за все віддячить свого викладача, можливо, навіть залишить пам’ятний сувенір клубу вивчення іноземних мов, але не факт, що стане писати позитивний відгук на сайті. В той час, як незадоволені користувачі курсів матимуть бажання висловити своє незадоволення в негативному коментарі, краще анонімному. Та все одне – пам’ятайте про комерціалізацію «чорного піару».

Отже, ви повинні не просто сліпо довіряти позитивним або негативним відгукам, проте аналізувати їх. Зверніть увагу на проміжок часу, за який були написані відгуки однакового емоційного спрямування. Не довіряйте великій кількості коментарів за короткий проміжок часу. Та головне – не дивіться на емоції, шукайте сутність, змістовність, аргументованість.

відгуки

Чому ж тоді довіряти при виборі курсів іноземних мов?

Якщо ви бажаєте володіти мовою на високому рівні, а не тільки на розмовному, вам необхідно враховувати якомога більше факторів при виборі навчальної школи. А саме:

- попросіть адміністраторів дозволу бути присутнім на одному із занять у викладача, з яким ви бажаєте займатися;

- проаналізуйте компетентність викладача та його способи піднесення матеріалу;

- перевірте наявність дозвільних документів для надання освітніх послуг;

- переконайтеся, що в групах може навчатися тільки обмежена кількість студентів.

Це мінімальний  перелік того, що потрібно перевірити перед вибором курсів з іноземної мови. А якщо ви маєте знайомих, які відвідували ці курси, - чому б їх не спитати.

Та повторюємо – під час будь-якої оцінки курсів від вашого знайомого або з Інтернету намагайтеся зрозуміти, що саме їм не сподобалося. Можливо, це лише інтер’єр або зовнішній вигляд викладача. Зрозумійте, для чого ви йдете на курси іноземної мови та шукайте відповіді на свої питання.

Вдалих вам пошуків!

 

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору