ОксфордПроведи літо в Оксфорді!

 

Випускників загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних училищ цього червня чекають одні з найважливіших у житті іспитів – зовнішнє незалежне тестування. Потім – вступ до вищих навчальних закладів. Але ви можете зробити це літо набагато цікавішим, якщо відвідаєте «Глобальну лідерську програму» від Королівської академії Оксфорда. Вибір за вами!

«Глобальна програма лідерства» створена для надання майбутнім молодим лідерам літніх курсів, які складаються з лекцій, дискусій та семінарів, спрямованих на вирішення ключових проблем, з якими стикаються світові лідери сьогодні і, можливо, зіткнуться в майбутньому. «Глобальна програма лідерства» знайомить студентів з міжнародним співтовариством, де всі лідери є частинами, які змінюють суспільні, політичні та економічні умови; формують роль, яку грає лідер в контексті сучасних умов.

Академічний зміст

Студенти будуть зосереджені на вивченні політичної теорії, філософії, соціології та сучасних міжнародних відносин , і вивчатимуть сучасні економічні умови. Впродовж програми студенти будуть думати про проблеми, з якими стикаються сьогоднішні лідери, і вивчатимуть дослідження сучасних світових лідерів. Студентам буде рекомендовано розглянути свої власні відповіді та запропоновано застосувати ці ідеї в інтерактивних семінарах.

Програма «Глобальна програма лідерства» підходить тим, хто прагне продовжити освіту в галузі політики, економіки, міжнародних відносин та суміжних спеціальностей. Тому курс складається з двох блоків:

1. Теоретичний розгляд і обговорення відповідних сучасних політичних спорів.

2. Інтерактивні семінари.

Отже, «Глобальна програма лідерства» буде вирішувати широкий спектр проблем і питань, зокрема:

- людську природу, особистість і суспільство;

- рівність, соціальну справедливість і добробут;

- владу і мистецтво управління;

- політичні ідеології;

- економічну глобалізацію;

- зміни у світовому порядку ХХІ століття;

- ідентичність, культуру і проблеми для Заходу;

- ядерну зброю , поширення і політику роззброєння ;

- глобальне майбутнє світу в 2033 році.

Oxford students

Дати проведення програми

Вільні місця для учасників, які й досі не подали заявки, є на періоди протягом 2 тижнів:

- з 20 липня по 2 серпня 2014 року;

- з 3 по 16 серпня 2014 року.

Подати заявку на участь та дізнатися більше ви можете за посиланням. А поки що дивіться цікаве відео про «GlobalLeadershipProgramme».

Welcome to Oxford! Good luck!

 

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору