арт-терапияАрт-психолог - професія для творчих людей!

 

Люди кожної з професій потрібні суспільству, і тому кожен напрям підготовки заслуговує на повагу. Виявляється, що творчі люди потрібні не менш, ніж інженери чи будівники. Саме тому сьогодні ми розберемо з вами особливості професії арт-психологів та дізнаємося, де можна їй навчитися.

Арт-психологія є однією з галузей психології – науки про душу людини. Психологічні знання використовуються дуже широко – як в науці, так і на практиці. Найважливіше використання психології відбувається при встановленні діагнозу захворювання та під час лікування.

Сутність арт-психології

До раціональних методів психотерапії належать психоаналіз та розмовний напрям лікування, в той час як арт-психологія заснована на діагностиці та корекції поведінки людини за допомогою малювання, співів, казок, створення фігур із піску та багатьох інших елементів творчості.

Термінологія арт-терапії почала з’являтися ще в 1938 році на основі теорій Юнга та Фрейда, які вважали продукт творчого прояву людини – найяскравішим показником психічного стану цієї особи. Пройшло майже століття, і теорія арт-терапії по праву вважається наукою.

Арт-психологи працюють як зі здоровими людьми, дозволяючи їм краще розібратися в собі, так і з хворими, яким іноді складно поставити діагноз традиційними способами. Зазвичай після курсу арт-терапії у людини підвищується самооцінка, адже вона бачить, що може робити щось дійсно чудове.

малювання

Де можна здобути освіту арт-психолога?

Вам вже подобається професія арт-психолога, і ви вважаєте, що саме це – ваше покликання? Тоді не вагайтеся – вступайте за цим напрямом підготовки до Інституту соціальних наук і самоврядування імені Г.Алієва від Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП).

В процесі навчання студенти цього вузу працюють волонтерами в лікарнях, де вони можуть закріпити інститутські знання на практиці.

Головна якісна перевага навчання за спрямуванням арт-терапія – тут всі викладачі мають професійний досвід. Інакше вони б не змогли просто викладати в Інституті.

В Інституті студенти вчать основам арт-терапії, а саме – психологічної діагностики та корекції проблеми шляхом творчих методів. Але так як спрямувань творчої психології дуже багато, більшість студентів паралельно відвідують спеціалізовані курси, де вони вивчають особливості свого майбутнього фаху.

Отже, тепер студенти – творчі психологи зможуть не тільки займатися улюбленою справою, але й мати після цього документ про вищу освіту.

Бажаємо кожному з вас займатися справою свого життя!

 

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити
 

blog zno club 220x300

 


нагору
×