Вітаємо всіх першокурсників із вступом!

 

Ось, вже розпочинається навчальний рік. А для першокурсників це ще й початок нового етапу життя – студентства.

Здавалося б найбільш нервова пора – вступ до вищих навчальних закладів – завершився, але що несе за собою студентське життя – можна тільки здогадуватися. Але для того, щоб легше було адаптуватися до одногрупників, викладачів та гуртожитку, надаємо наступні вісім порад:

1. Не варто нервуватися. Зрозуміло, що все оточення для вас нове. Незнання може викликати зайві емоції. Але поки ви будете привикати до нових обставин, виходьте з дому або гуртожитку трохи раніше.

2. Запам’ятовуйте «потрібних» людей – ректора, декана, куратора, викладачів та одногрупників. Важливо пам’ятати їх обличчя та ім’я. Вони стануть вашою «другою родиною» в найближчі роки.

3. Слідкуйте за змінами в розкладі. На відміну від школи, ви самі повинні дізнаватися про зміни та приходити вчасно.

4. Відвідуйте бібліотеку вчасно. В університетських бібліотеках не завжди на всіх вистачає підручників, тому поспішайте їх придбати.

5. Зробіть собі «базу даних». Запишіть собі розклад всіх підрозділів навчального закладу – деканату, комп’ютерної зали, бібліотеки тощо. До того ж обміняйтеся контактами з усіма одногрупниками.

6. Ведіть конспекти окремо. Студентський варіант – всі конспекти в одному зошиті – не практичний, адже готуватися до іспитів при такому розкладі надзвичайно важко. А іноді просто важко розрахувати необхідну кількість сторінок для одного предмету.

7. Тримайте «запас» у сумці. Це одна-дві запасні ручки та один чистий зошит, адже ці речі можуть закінчуватися в найвідповідальніші моменти.

8. Навчайтеся конспектувати лекції. Вигадайте собі систему скорочень, якими будете користуватися. А лекцію не треба записувати дослівно, тільки найголовніше – тільки тези. Також залишайте в зошиті вільне місце, якщо раптом доведеться законспектувати щось додаткове.

Бажаємо успіхів у навчанні!

До речі, на  є розділ, присвячений студентському життю. Завітайте!

 

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору