А що ви вважаєте хабарництвом?
 

За статистикою, Україна має одну з найрозвинутіших систем хабарництва.  Хабарі присутні в усіх сферах життя! Тому зараз батькам важливо замислитися, чи дійсно хабарі себе виправдовують.

Хабарництво існує тоді, коли існують люди та структури, які його підтримують. На превеликий жаль, зараз більшість українців не можуть і декілька днів прожити без хабарів, бо так легше вирішувати деякі проблеми. Це реалії сьогодення. Саме тому інформування в цій сфері стає ще більш актуальним.

Особливо важливою є тема хабарництва для батьків. Чим дорослішими стають діти, тим більші хабарі вимагають від батьків. Але чи можна вважати деякі витрати хабарями, чи вони дійсно йдуть на розвиток дітей?! Наприклад, організацію свят дітей. На фоні безкоштовної освіти ці витрати дійсно можна вважати хабарями.  Просто ознайомтеся із статистичною інфографікою, і ви самі все зрозумієте.

хабарництво

Інфографіка: Тиждень.ua

Найбільші «витрати» на хабарі, звичайно платять абітурієнти та студенти. Чого тільки коштує «гарантований вступ до вищого навчального закладу»! Але й зі вступом хабарі не скінчуються – кожну контрольну, курсову та дипломну роботу можна отримати за гроші.

Альтернатива є! Чому б не поміняти зайві хабарі на реальні знання. Адже дуже часто хабарі вимушені давати студенти, які не дуже охочі до навчання. 

Ми сподіваємося, що вам вдасться вступити туди, куди мрієте, і про хабарництво можна буде через певний час все менше і менше чути. Чи не для того створювалась система ЗНО?

А бажаєте обговорити тему на ? Ми чекаємо на вас!

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити



Відео



 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору