Радіоінтервю

Вчитися ніколи не пізно, як і готуватися до ЗНО. Головне запитання для більшості випускників: де та як готуватись, аби було вчасно?

 

А ось і один з варіантів відповіді на це запитання. В Україні стартувала в тестовому режимі онлайн платформа для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Ця платформа повинна зробити підготовку до тестування персоналізованою, простою, зрозумілою. Вже зараз активовані два розділи: математика, а також українська мова і література. 33 тисячі практичних занять та пояснень, адаптивна система побудови персонального та унікального шляху підготовки до тестування.

Платформу розробила ініціативна група, яку очолює підприємець Дмитро Бондар. Він переконаний у тому, що реформа освіти – наразі одна з найнеобхідніших для України.

Про те, чому ігровий та персоналізований підхід настільки важливий для успіху під час підготовки до тестування, Дмитро Бондар розповів у інтерв’ю «Радио Вести».

«Ми вивчали різні аналоги світового рівня. Є така платформа, яка називається Khan Academy, дуже відома у всьому світі. Власником була описана концепція, ми її проаналізували та зрозуміли, що підготовка до ЗНО – це не просто знання (вивчив формулу, запам’ятав якесь правило), це – перш за все, практика. На основі цієї ідеї і побудована платформа. Всі теми, всі знання розділені на мікровміння.

Ось ви потрапляєте на платформу, проходите перше завдання, і система відразу визначає ваш рівень. Кожна ваша нова дія аналізується під мікроскопом машини. І таким чином вона робить все можливе, щоб ви поступово тестувались, щоб не виникало ситуацій, як у класичній школі, коли 30% знають, 30% не знають, а ще 30% взагалі незрозуміло що роблять. Діти не можуть вчитись заради навчання. Їм обов’язково потрібен певний процес гри під час навчання, навіть у 10 -11 класі.

З цієї причини ми придумали та розробили для заохочення велику кількість різних беджів, аватарів, для прикладу, Тарас Шевченко, Леся Українка. Тобто можна, вирішуючи завдання, отримувати у винагороду черговий бедж або аватар. Навчання дає тобі певну винагороду, якою ти можеш похвалитись або поділитись.

Система також передбачає участь батьків. Вони можуть підключатись, бачити діяльність, отримувати щотижневі звіти. Можуть коментувати, допомагати дитині. А також можуть і викладати, об’єднуючи декількох дітей в групи.

Практика вирішує все! Більше практики – легше на ЗНО!».

Вчитись легко, коли цікаво. Вчитись легко, коли зрозуміло. Вчитись легко, коли… переконайтеся самі як. Протестуйте нову онлайн платформу!

P.S. А відгуки завжди вітаються. Залишайте у коментарях.

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити
 

blog zno club 220x300

 


нагору
×