віртуальна школа

Проект “Віртуальна школа” – виник як “крик душі” матерів, які напряму зіткнулись зі всіма проблемами сучасної шкільної освіти.  Важка шкільна програма, підручники, які залишають бажати кращого, великі за об’ємом  домашні завдання. З цими ж проблемами стикаються і вчителі-початківці, які опинились заручниками ситуації: з одного боку - насичена шкільна програма та переповнені класи, з іншого, діти, яким хочеться віддати все найкраще. Навчальних матеріалів якісною українською літературною мовою практично немає, весь простір заполонили російськомовні.

Ми, команда БФ “MagneticOne.org”, вирішили спробувати власні сили і зробити хоч маленький крок для того, щоб наші діти полюбили навчання і не втрачали бажання пізнавати навколишній світ. Суть проекту “Віртуальна школа” — це коротенькі навчальні відео, виключно українською мовою,  БЕЗКОШТОВНО доступні для перегляду кожному, на сайті YouTube.

Для початку, намагаємось охопити ключові теми  основних шкільних дисциплін з 1 по 4 класи початкової школи. Вже напрацьовано 50 різних відео з різних тематик. Такі навчальні відео будуть чудовим допоміжним інструментом для батьків, які не мають часу, щоб допомагати своїм дітям в процесі навчання.

Також, відео можуть бути допоміжним інструментом на уроці для вчителя, щоб урізноманітнити навчальний процес, адже завантажити їх можна цілком безкоштовно та користуватись на власний розсуд. Одним із напрямків, який ми також освоюємо, це навчальні відео, адаптовані для дітей з особливими потребами.

Ми завжди раді вітати кожного, хто хоче допомогти втілювати проект та створювати навчальні відео разом із нами.  

Пам’ятаймо вислів: сила небайдужих людей в їх єдності!

***

Посилання на проект: magneticone.org

Посилання на канал з напрацьованими матеріалами: youtube.com

Посилання на соцмережу Facebook: facebook.com

 

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору