ЗНО з географії: досліджуємо світ, Україну, економіку, глобальні проблеми та тести.

zno-geografiaПочнемо з того, що географія – страшенно цікава наука. Вона різнопланова, бо дає знання про нашу планету, розуміння процесів у природі, різноманітних природних аномалій, принципів економіки та розвитку країн світу. Тобто охоплює весь світ, а разом з тим, якщо нею дійсно цікавитись, відноситись як до хобі, то весь світ стане ближчим і зрозумілішим.

Для чого такий вступ? Щоб, говорячи про підготовку до ЗНО з географії, насправді не зациклюіватись на тестах. Лише час від часу проходити повні або тренувальні для визначення точки перебування на маршруті підготовки. А загалом – краще по ньому рухатись, мимовільно вивчаючи предмет. Як це можна зробити?

Дізнатись більше »
Де та що видобувають у світі. Карти

зно географія

З картами вчити легко та зручно. Особливо якщо вони ще й кольорові)

Вчіть карти і шукайте старі зошити: кілька порад, як готуватися до географії
зно географія Для успішної здачі ЗНО з географії любити цей предмет замало. Краще до захоплення ним додати системну та завчасну підготовку, тоді бажаний результат неодмінно опиниться на вашому сертифікаті.
ЗНО з географії: як навчитися розраховувати на свої сили?
geographyГеографія відкриває цілий світ тим, хто її вчить.

 

Заробити максимальні бали на ЗНО з географії ще як можливо! Для цього необхідно вірити в свої сили та спокійно готуватися до майбутнього тестування.

40 карт світу, які пояснюють явища на планеті
geographyКарти - справжні індикатори динамічних явищ у світі.

 

Для всіх абітурієнтів, які планують здавати ЗНО з географії чи взагалі якимось чином пов`язати своє життя з мандруваннями або навіть міжнародною діяльністю, навичка правильного «читання» карт стає просто життєво необхідною. Адже карта не тільки наглядно та максимально точно зображує місцевість, вона ще надає нам якусь конкретну інформацію про цю місцевість. На базі інформації на карті можна дисертацію написати, а тут дивіться – все вмістилося на одному аркуші паперу!

Підручник для підготовки до ЗНО з географії
завантажаити підручник із географіїВідкривай для себе світ разом із підручником із географії для підготовки до ЗНО.


Відео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(307) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com, Inc.","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"org":"Amazon Technologies Inc.","query":"54.227.76.180","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору