ЗНО з географії: досліджуємо світ, Україну, економіку, глобальні проблеми та тести.

zno-geografiaПочнемо з того, що географія – страшенно цікава наука. Вона різнопланова, бо дає знання про нашу планету, розуміння процесів у природі, різноманітних природних аномалій, принципів економіки та розвитку країн світу. Тобто охоплює весь світ, а разом з тим, якщо нею дійсно цікавитись, відноситись як до хобі, то весь світ стане ближчим і зрозумілішим.

Для чого такий вступ? Щоб, говорячи про підготовку до ЗНО з географії, насправді не зациклюіватись на тестах. Лише час від часу проходити повні або тренувальні для визначення точки перебування на маршруті підготовки. А загалом – краще по ньому рухатись, мимовільно вивчаючи предмет. Як це можна зробити?

Дізнатись більше »
Підготовка до ЗНО з географії: задачі з поясненням

 зно

Сьогодні дещо корисне для підготовки до ЗНО з географії. Викладач Степура Євген пояснить, як розв'язувати задачі на час та масштаб у зовнішньому незалежному оцінюванні з географії.

Де та що видобувають у світі. Карти

зно географія

З картами вчити легко та зручно. Особливо якщо вони ще й кольорові)

Вчіть карти і шукайте старі зошити: кілька порад, як готуватися до географії
зно географія Для успішної здачі ЗНО з географії любити цей предмет замало. Краще до захоплення ним додати системну та завчасну підготовку, тоді бажаний результат неодмінно опиниться на вашому сертифікаті.
Підручник для підготовки до ЗНО з географії
завантажаити підручник із географіїВідкривай для себе світ разом із підручником із географії для підготовки до ЗНО.
ЗНО з географії: як навчитися розраховувати на свої сили?
geographyГеографія відкриває цілий світ тим, хто її вчить.

 

Заробити максимальні бали на ЗНО з географії ще як можливо! Для цього необхідно вірити в свої сили та спокійно готуватися до майбутнього тестування.



Відео



 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору