ЗНО хімія Хімічити починати краще завчасно, за умови гарної "дружби" з формулами та таблицями. А тоді вперед на ЗНО!
 

Хімія – один з найскладніших предметів шкільної програми. Всі ці формули, речовини, реакції – не так і складно запам’ятати. Багато школярів часто «закидають» хімію, оскільки не можуть належним чином її зрозуміти. У цьому, звісно, винна і сучасна освіта: вчителям катастрофічно бракує реактивів, а проста теорія без наочних прикладів – надто нудна. Тим не менше, хімія потрібна для вступу в медичні вищі навчальні заклади, а значить, майбутнім лікарям необхідно знати її на «відмінно».

Як підготуватися до ЗНО із хімії?

* Розпочати підготовку варто якомога раніше. Якщо є можливість, краще записатися на спеціальні курси або ж брати додаткові уроки у викладача, тому що самостійно готуватися до цього предмету – досить таки непросто. Але якщо ви не можете займатися платно, доведеться серйозно налаштуватися на самопідготовку. Буде краще, якщо ви вже з 10 класу почнете систематизувати інформацію, необхідну для ЗНО.

* Теоретичні знання вкрай важливі для успішного складання ЗНО з хімії, але цього може бути недостатньо для чудового результату. Обов’язково треба приділити увагу розбору всіх тестових завдань ЗНО. Причому їх треба розглядати з кількох позицій та шукати альтернативні варіанти вирішення, аргументуючи свою думку. Завдяки цьому ви зможете швидко зорієнтуватися при складанні офіційного ЗНО.

* Освоюйте мову хімічних формул. Не беріться за щось більше, поки не почнете чудово розуміти, що таке сульфат, у якому порядку пишуться формули та назви і як визначити клас речовини.

* Навчіться користуватися таблицею Менделєєва та таблицею розчинності. Не забудьте про ряд активності металів. Хтозна, можливо, ви захочете вступити в іноземний виш, і вам ці таблиці знадобляться не менше, аніж юридичний переклад документів для закладу.

* Якщо маєте проблеми з математикою, обов’язково підтягніть її. Ви не навчитеся вирішувати задачі на проценти, сплави, кількість розчинів, якщо у вас будуть проблеми з цією наукою.

* Ставте запитання з проблемних тем, нема сенсу зубрити їх, якщо ви нічого не розумієте. На екзамені вам це не допоможе. Питання можна задавати своєму викладачеві, а також на спеціалізованих сайтах, присвячених як ЗНО, так і хімії окремо.

* Виписуйте різні формули і таблиці. Якщо ви сумлінно підготуєтеся, у вас не буде причин боятися тестування з хімії.

Редактор: Ольга Мілінчук

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити



Відео



 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору