реєстрація на зно 2018

На календарі лютий місяць, а це означає, що вже можна починати реєструватись на ЗНО-2018 року. Термін, відведений на цю справу:

6 лютого - 19 березня 2018 року.

Як це легко та без проблем зробити? 

Скористайтесь інструкцією, і все у вас вийде!

Поїхали!

  КРОК 1

Заходимо на сайт УЦОЯО: http://testportal.gov.ua/ . 

Натискаємо: Зареєструватися

реєстрація на зно 2018

 Обов'язково потрібно ознайомитись з Порядком проведення ЗНО. Якщо цього не зробити (не натиснути на два посилання), видасть помилку:

реєстрація на зно 2018

Раджу все-таки ознайомитись, оскільки за першим посиланням знайдете детальну інструкцію, як реєструватись цьогорічним випускникам та випускникам минулих років

реєстрація на зно 2018

Після цього лише ставимо галочку, що з Порядком ... ознайомився(лася).

реєстрація на зно 2018

Далі обираємо свою категорію:

реєстрація на зно 2018

Тиснемо ДАЛІ

 КРОК 2

Найважливіше! Вводимо свої дані:

реєстрація на зно 2018

реєстрація на зно 2018

  • ПІБ, рік народження, документ, за яким реєструєтесь та номер контактного телефону
  • Відомості про заклад освіти (для випускників поточного року)
  • Адресу, за якою прийдуть офіційні документи (лист з Сертифікатом ЗНО)
  • Якщо потрібні особливі умови проходження, ставиться також галочка

Коли все заповнено, натискаємо ДАЛІ.

 КРОК 3

Переходимо та вибираємо предмети. Можна обрати від 1 до 4 предметів ЗНО (галочна навпроти "Українська мова" забирається):

реєстрація на зно 2018

 КРОК 4

Завершальний крок: виконайте простенький приклад та сформуйте Реєстраційну картку та Контрольно-інформаційний лист. 

реєстрація на зно 2018

 

Роздрукуйте 2 документи: лист та заяву. Заяву потрібно заповнити, вклеїти до неї фото та додати до пакету документів.

реєстрація на зно 2018

реєстрація на зно 2018

 КРОК 5

Далі потрібно підготувати всі необхідні документи:

Перелік документів для випускників поточного року: 

копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові). Зверніть увагу, що в паспортах нового зразка (ID-картка) немає серії документа. Під час заповнення реєстраційної форми поле «серія» залишайте порожнім. У разі відсутності паспорта окремі категорії осіб можуть подати інший документ.
дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);
реєстраційну картку

Перелік документів для випускників минулих років: 

копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові).
дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);
копію документа про повну загальну середню освіту (для осіб, які здобули повну загальну середню освіту) або довідку з місця навчання (для учнів (слухачів) закладів професійної (професійної-технічної) освіти та студентів закладів вищої освіти, які здобувають повну загальну середню освіту в 2018 році та не проходять ДПА у формі ЗНО). Таку ж довідку, перекладену українською мовою та нотаріально завірену, мають подати і випускники, які здобудуть в 2018 році повну загальну середню освіту в навчальному закладі іншої держави.
реєстраційну картку.

У разі необхідності потрібно додати ще наступні документи:

медичний висновок про створення особливих умов за формою № 086-3/о 
копію свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);
заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії, у якій має бути вказана причина, що унеможливлює участь в основній сесії, і документ, що підтверджує цю причину (для тих, хто має на це право відповідно до розділу VI Порядку).

Зверніть увагу! На копіях документів повинен бути напис «Згідно з оригіналом» (без лапок), а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.

Зверніть увагу! Дата подання документів для реєстрації на ЗНО буде визначатись за датою на штемпелі на поштовому конверті.

До 2 квітня 2018 року можна також буде вносити зміни до реєстраційних даних, ввійшовши до свого особистого кабінету, змінивши дані, та виславши оновлений пакет документів на адресу РЦОЯО.

 КРОК 6

Пакет документів випускники поточного року заносять до свого навчального закладу. Випускники минулих років - самостійно надсилають рекомендованим листом на адресу свого РЦОЯО.

Прогляньте ще відео від УЦОЯО про перші кроки реєстрації на ЗНО:

Ось і все! Все вийшло! Чекаємо на лист з підтвердженням реєстрації та Сертифікатом ЗНО.

Редактор: Ольга Мілінчук

 

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити
 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(280) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon","lat":39.0481,"lon":-77.4728,"org":"Amazon","query":"54.158.248.112","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору
×