конкурс

Любий читачу!

Перед тобою стаття, яку підготував учасник конкурсу "Проба пера по-сучасному", за умовами якого, кожен бажаючий міг обрати цікаву тему, написати матеріал та сам його опублікувати. А далі... далі справа за тобою. Якщо спробу вважаєш вдалою, напиши коментар, поділись у соцмережах, підтримай учасника. Адже переможцем стане той, чия стаття отримає найбільшу кількість переглядів на сайті, коментарів, вподобайок та перепостів у соцмережах. 

Приємного читання!

Тисяча й одна ніч до ЗНО та мого майбутнього

Все розпочалось тоді, коли починав танути сніг,

птахи вирішували чи закінчити свою відпустку 

та повернутись у рідні краї.

Це був уже березень.

Мені зовсім не хотілось повторювати матеріал, який «гризла» одинадцять років. Зробила висновок – практикуватись до ЗНО потрібно було ще з класу сьомого. Повернути час назад я не можу, тому почала готуватись до іспитів. У перервах між навчанням та сном я шукала нові професії. Це знайомо багатьом вступникам: обираєш майбутню стежину свого життя, але вагаєшся, чи справді це те, що тобі потрібно. Адже розумієш, що від цього вибору багато чого залежить, навіть ми самі.

Можемо розглядати на багатьох прикладах: як краще навчатись, обирати, готуватись до вступу. Та є те, що не напишуть у жодному атестаті. Це – порада, пам'ятка для кожного: незважаючи ні на що, той, хто перейшов межу «випускника», повинен залишатись Людиною. Жити правдою, чесністю, не бути підлабузником.

Багато відомих людей починали з «нічого», але йшли до «свого»:

конкурс

Стівен Спілберг. Майбутній геній не вступив у Школу кінематографічних мистецтв у Південній Каліфорнії: набрав низьку кількість балів. Впертий Спілберг спробував знову. Але і вдруге його чекало фіаско. Замість цього, він вступив у технічний коледж і у вільний час створив один зі своїх перших короткометражних фільмів, який сподобався студії UniversalPictures. Чим це все закінчилося, всім вже відомо.

конкурс

Стів Джобс був відрахований з престижного коледжу після першого семестру. Початок своєї кар'єри він присвятив комп'ютерним платам у гаражі і спробам здати їх на реалізацію. Хто б міг подумати, що ці вироби зіграють свою роль в історії і згодом світ буде захоплюватися iPhone і iPad?

Від історій життя таких людей на душі стає легше: кожен може чогось досягти, якщо захоче. І тут важливою є праця вчителів. Тому, я попросила відповісти на декілька запитань у молодого педагога.

- Ангеліно Євгеніївно, скажіть, чи важко працювати з сучасними дітьми?

- До кожної дитини потрібно знайти свій підхід. Легко навчати тих, хто цього хоче. На жаль, є і такі, які дуже «важкі на підйом».

- Що ви можете порадити майбутнім вступникам?

- Будьте впевнені у своїх силах. Не покладайтесь на когось або на щось. Ви самі є автором своєї долі.

- Іноді, навчання дається дуже важко. Можливо, легше заплатити, ніж вчити?

- Гроші не вирішують все у житті. Якщо ти вибрав професію, то повинен бути гідний її.

Все ж, багато людей шкодують про вибір своєї професії. Ось, погляньте тільки, скільки в світі людей працюють не «на своєму місці».

конкурс

А раптом і мій вибір теж буде «не моїм»? Я запитала у своїх друзів, який фах обрали вони:

Тетяна, 11 клас

Ким я тільки не хотіла стати: і вчителем, і перукарем. Знаю одне, що обраний фах повинен приносити не лише гроші, але й задоволення.

 

Вадим, студент

Навчатись на геодезиста я пішов випадково: друг порадив. Навіть на державне пройшов. Але ж там і вчитись треба. А далі – Польщу для заробітчан ще не відміняли.

Куди ж приведе мене моя дорога? Поки не знаю. У мене ще залишилась «тисяча і одна ніч» до ЗНО та мого майбутнього. Головне я знаю точно: працюватиму і навчатимусь в Україні, і буду чесною Людиною.

Автор статті, учасник конкурсу "Проба пера по-сучасному": 

Валерія Жарко

 

 

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(303) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com, Inc.","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"org":"AWS EC2 (us-east-1)","query":"35.172.100.232","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору