зно

Відповідь на найчастіше за останні дні питання.

спеціальності

Перш за все, треба знати, що вступник має можливість скасувати будь-яку з поданих заяв у особистому електронному кабінеті. 

Однак варто пам'ятати кілька важливих нюансів:

 зно

Заяву, подану на бюджет:

- можна скасувати без втрати пріоритету та можливості повторно використати заяву, якщо це зробити ДО того, як заяві буде присвоєно один з наступних статусів: "Потребує уточнення вступником", "Зареєстровано у закладі вищої освіти", "Допущено до конкурсу". В такому разі, після скасування вступником заяви, їй буде присвоєно статус: "Скасовано вступником".

Тобто скасувати заяву без втрати пріоритету можна при статусі "Зареєстровано в Єдиній базі".

- можна скасувати заяву з втратою пріоритету. Якщо це зробити ПІСЛЯ присвоєння статусів "Потребує уточнення вступником", "Зареєстровано у закладі вищої освіти", "Допущено до конкурсу", навпроти заяви побачите: "Скасовано вступником (без права подання нової заяви з такою самою пріоритетністю)"

 зно

Заяви, подані на контракт, можна скасовувати, коли це потрібно, та подавати необмежену кількість нових.

 Нагадуємо перелік усіх статусів, які можуть бути присвоєні заяві.

(Клікніть по зображенню, щоб збільшити)

результати ЗНОрезультати ЗНО

 

 

***

Редактор: Ольга Мілінчук

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(307) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com, Inc.","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"org":"Amazon Technologies Inc.","query":"54.227.76.180","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору