пробне зно

Всі деталі щодо пробного тестування (правила, строки, регіональні центри) ви можете знайти у цій статті: Пробне ЗНО-2019

Наразі ж відповідаємо на запитання, чи варто реєструватись та проходити пробне тестування. Тим паче, що воно платне

УЦОЯО відповідає на це запитання так: "Пробне ЗНО - це:

  • можливість ознайомитись зі структурою тестування;
  • попрактикуватись в проходженні повного тесту та заповненні бланків відповідей;
  • випробувати себе на час та повчитись ефективно його розподіляти;
  • оцінити свій поточний рівень;
  • психологічно налаштуватись на ЗНО."

Крім цього, пошукала поради та враження від пробного ЗНО колишніх його учасників. Можливо, вони також допоможуть вирішити, варто чи ні. 

1. "Едине, що можна дізнатись, це - як все буде проходити."

2. "Думаю, варто пройти хоча б одне. Тільки треба робити всі завдання і спробувати себе переконати, що це важливо (не думати, що це лише пробне). Мені допомогло."

3. "Марна трата часу. Пробне далеке від реального ЗНО, тому що й атмосфера не та, і налаштування відповідне. А головне - не перевіряють письмові роботи."

4. "Варто, бо ти будеш знати, як правильно розподілити свій час і саму процедуру, що допоможе тобі уникнути прикрих помилок на ЗНО (неправильно підписаний бланк, наприклад)"

5. "Немає сенсу. Пробне проходять тоді, коли ще половина матеріалу не вивчена. Якщо і йти, то виключно для того, щоб ознайомитись з організаційними моментами, як все буде проходити."

6. "Варто лише на одне пробне піти, щоб орієнтуватись у процедурі і правилах."

7. "Думаю, варто пройти хіба що мову та літературу, щоб спробувати написати власне висловлення, засікти час: встигнути написати і переписати на бланк Б. Може, треба буде зразу писати на бланк."

Робіть висновки та приймайте своє рішення)

Успіхів!

***

Редактор: Ольга Мілінчук

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(305) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com, Inc.","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"org":"Amazon Technologies Inc","query":"54.157.61.68","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору