реєстрація на зно 2018

На календарі 5 лютого. Вже можна реєструватись на ЗНО.

Термін, відведений на цю справу: 5 лютого - 25 березня 2019 року.

Як це легко та без проблем зробити? (хоча не обов'язково у перший день ;) )

Для старту, невеличка шпаргалка від УЦОЯО на картинці - схема реєстрації:

реєстрація на зно 2018

Щоб успішно зареєструватися для участі в ЗНО, необхідно:

 • створити та оформити реєстраційну картку;
 • сформувати пакет документів;
 • передати його до регіонального центру.

Взагалі потрібно керуватись двома інструкціями:

 Для тих, хто складає ДПА у формі ЗНО

 Для тих, хто не складає ДПА у формі ЗНО

Узагальнимо та пояснимо в чому відмінності. Кому потрібно дуже детально, не будемо повторюватись, переходьте за посиланнями вище та реєструйтесь.

Для початку УЦОЯО радить гарненько ознайомитись з правилами вступу до вишів у 2019 році. І правильно робить! Реєструючись на ЗНО, потрібно чітко бачити перед собою можливі спеціальності та варіанти вишів.

Відмінність між інструкціями: у нагадуванні для випускників попередніх років, що для вступу у 2019 році дійсні сертифікати ЗНО 2017, 2018 та 2019 років, крім іноземних мов (лише 2018 та 2019).

Тепер детальніше:

  КРОК 1

Заходимо на сайт УЦОЯО: zno.testportal.com.ua/registration 

Обов'язково потрібно ознайомитись з Порядком проведення ЗНО. Якщо цього не зробити (не натиснути на два посилання), видасть помилку:

реєстрація на зно 2019

Після цього лише ставимо галочку, що з Порядком ... ознайомився(лася) та обираємо свою категорію.

 • Тим, хто у 2019 році завершує навчання в закладі загальної середньої освіти (школа, гімназія, ліцей тощо), потрібно обирати категорію «Випускник закладів загальної середньої освіти 2019 року».
 • Тим, хто є учнем (студентом, слухачем) закладів професійної (професійно-технічної) освіти і здобуває в поточному році повну загальну середню освіту, – потрібно обрати категорію «Учень (слухач) закладів професійної (професійно-технічної) освіти».
 • Тим, хто є студентом закладу вищої освіти (коледж) і здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту, – категорію «Студент закладу вищої освіти».
 • Тим, хто вже маєте атестат, незалежно від того, де відбувається навчання зараз, – категорію «Випускник минулих років».
 • Тим, хто навчається у закордонному закладі освіти та здобуває в поточному році повну загальну середню освіту, – категорію «Випускник, який здобуде в 2019 році повну загальну середню освіту в закордонному закладі освіти».

реєстрація на зно 2019

Тиснемо ДАЛІ

 КРОК 2

Уважно вносимо свої дані. (Зверніть увагу! Якщо паспорт - ID-картка, поле "серія" лишається порожнім)

реєстрація на зно 2018

Відмінність: випускники попередніх років не відмічають заклад освіти, адже надсилатимуть документи самостійно.

Коли все заповнено, натискаємо ДАЛІ.

 КРОК 3

Вибираємо предмети. Можна обрати від 1 до 4 предметів ЗНО. 

реєстрація на зно 2018

Відмінність:

Галочка навпроти "Українська мова" забирається для випускників попередніх років.

Випускникам поточного року потрібно також відмітити галочкою предмети ДПА (для випускників шкіл обов'язковими є 3 предмети ДПА: українська мова та література, математика або історія України, третій предмет на вибір. Для студентів коледжів, училищ та технікумів - 2 предмети ДПА: українська мова та література (українська мова), математика або історія України).

Крім цього, рівень іноземної мови  - академічний або профільний уже визначено адміністрацією закладу освіти). 

 КРОК 4

Завершальний крок: обчисліть простенький приклад, сформуйте Реєстраційну картку та Контрольно-інформаційний лист. 

реєстрація на зно 2018

Роздрукуйте 2 документи: лист та заяву. Заяву потрібно заповнити, вклеїти до неї фото та додати до пакету документів.

реєстрація на зно 2018

реєстрація на зно 2018

 КРОК 5

Далі потрібно підготувати всі необхідні документи:

Перелік документів для здобувачів повної загальної середньої освіти поточного року: 

• копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові).
2 однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);

довідку з місця навчання (для учнів (слухачів) закладів професійної (професійної-технічної) освіти та студентів закладів вищої освіти, які здобувають повну загальну середню освіту в 2019 році та не проходять ДПА у формі ЗНО). Таку ж довідку, перекладену українською мовою та нотаріально завірену, мають подати і випускники, які здобудуть в 2019 році повну загальну середню освіту в навчальному закладі іншої держави.

• реєстраційну картку

Перелік документів для випускників попередніх років: 

• копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові).*
2 однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);
• копію документа про повну загальну середню освіту - атестата (копія з обох сторін) 
• реєстраційну картку.

*Відмінність: у випускників закладів освіти поточного року, які з певних причин не мають паспорта, є можливість через адміністрацію закладу зареєструватись за іншим документом.

Якщо потрібно, додати до пакету документів ще:

 • медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов;
 • копію свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
 • копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);
 • заяву щодо надання можливості пройти ЗНО з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії, у якій має бути вказана причина, що унеможливлює участь в основній сесії, і документ, що підтверджує цю причину (для тих, хто має на це право відповідно до розділу VI Порядку).

Зверніть увагу! На копіях документів випускник має написати Згідно з оригіналом (без лапок), поставити підпис, свої ініціали та прізвище, дату засвідчення копії.

Зверніть увагу! Дата подання документів для реєстрації на ЗНО буде визначатись за датою на штемпелі на поштовому конверті.

 КРОК 6

Пакет документів випускники поточного року заносять до свого закладу освіти. Випускники минулих років самостійно надсилають рекомендованим листом на адресу РЦОЯО, вказану в контрольно-інформаційному листі.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, який кожен учасник отримає в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням та інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2019 рік».

Ось і все! Все вийшло! Чекаємо на лист з підтвердженням реєстрації та Сертифікатом ЗНО.

Згодом можна перевіряти стан опрацювання документів на сторінці: zno.testportal.com.ua/track

На завершення "Календар ЗНО-2019"

реєстрація на зно 2018

***

Редактор: Ольга Мілінчук

 

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(303) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon.com, Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"34.200.226.179"}"
нагору