зно

Уже вчетверте освітня компанія ZNOUA запрошує батьків 10-класників на конференцію «Абітурієнт-2020», яка відбудеться 7 квітня в м. Київ.

Якщо перед вашою дитиною вже постають питання про вступ до ЗВО, але вона і досі не знає, ким хоче бути та яку професію обрати, або ви бажаєте дізнатися всі тонкощі підготовки до ЗНО-2020 та підтримати свого майбутнього абітурієнта, ця конференція — саме для вас.

Конференція проводиться з метою допомогти батькам десятикласників полегшити дітям подолання рубежу шкільного життя та обрати правильний напрямок.

Програма конференції передбачає інформацію про:

напрями діяльності (як обрати професію, яка найкраще підійде дитині);

ЗНО та всі його особливості;

вступну кампанію, правила подачі документів та всі деталі вступу, що так лякають абітурієнтів;

світ професій майбутнього (як зміняться тенденції на ринку праці в найближчі 5 років);

перспективи, можливості та умови навчання за кордоном після школи.

Батьківська конференція «Абітурієнт-2020» розставить усі крапки над «і» у питаннях, що турбують батьків десятикласників в останній рік перед випуском зі школи. Організатори нагадують, що від вибору, який ви зробите в наступному році, залежатиме шлях до самореалізації вашої дитини та побудови її успішного майбутнього.

Конференція відбудеться 7 квітня. Початок о 10:30.

Місце проведення: м. Київ, ст. м. «Дарниця», вул. Андрія Малишка 1 (готель «Братислава», конференц-зал «Червоний»).

Вартість: для батьків 300 грн, для дітей 150 грн, за умови реєстрації до 31 березня. В останній тиждень ціну буде підвищено.

 зно

Ми чекаємо на вас!

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(308) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.85.80.239"}"
нагору