сміхПодаруй собі свято!
 

Ну хто не знає про всесвітній День сміху, який святкується 1 квітня?! Ми пропонуємо тобі цього року традиційно його відсвяткувати, але з користю для себе. Вже цікаво? Тоді читай далі!

 Відвідай свято, зроблене для ТЕБЕ за ініціативою Університету «Україна» та Студентського об’єднання українських скаутів (СОУС),  яке присвячене Дню гумору! Святкування відбудеться трохи раніше, ніж 1 квітня – в цю суботу 29 березня 2014 року. В програмі на тебе чекають смішні, веселі та корисні подарунки. А саме:

- квестова гра в Університеті з надзвичайно кумедними конкурсами;

- кльові подарунки;

- веселощі та цікаві пригоди на кожному кроці;

- неймовірна кількість посмішок навколо тебе;

- смачна несподіванка від скаутів;

- весела вистава від активу студентів Університету.

день сміху

Це була смішна і весела програма Дня гумора, а тепер перейдемо до корисного. Разом із святом гумору Університет «Україна» проводить День відкритих дверей, на якому можна поспілкуватися з деканами факультетів та викладачами та задати їм свої питання, помандрувати коридорами навчального закладу та студентським містечком та навіть пройти профорієнтаційні курси, щоб зрозуміти, до чого лежить душа.

Ну що, тобі вже цікаво більше дізнатися про Університет «Україна»? Ось його офіційний веб-ресурс: http://www.vmurol.com.ua/. А тут ти можеш знайти запрошення в соціальній мережі на святкування Дня гумору.

Отже, чекаємо тебе на святкуванні 29 березня об 11 годині дня. Університет знаходиться в Києві неподалік від метро «Житомирська». Але краще запиши точну адресу: вулиця Львівська, 23, перший корпус.

Приходь вчасно, щоб встигнути на найсмішніше! Обирай своє майбутнє з щирою посмішкою та дарую її оточуючим!

Завжди пам'ятай, що удача обирає оптимістів!

 

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору