ЗНО - предметиЗгідно з Міністерством освіти і науки України в 2014 році ЗНО можна здати з 11 предметів на вибір.

 

Міністерство освіти і науки видало наказ про зовнішнє незалежне оцінювання абітурієнтів. Відповідно до документа, ті, хто бажає вступати до вищих навчальних закладів, отримують можливість складати ЗНО з 11 навчальних дисциплін.

У цьому переліку: українська мова і література, математика, історія України, всесвітня історія, географія, біологія, хімія, фізика, російська мова, світова література та одна з іноземних мов: німецька, англійська, французька або іспанська.

Абітурієнти мають право складати тести ЗНО не більше, як із 4 предметів.

  Результати тестування зараховуються як результати вступних випробувань до ВНЗ.

 

Тести розробляє Український центр оцінювання якості освіти. Фахівці цієї установи перекладуть тести з таких предметів, як історія України, всесвітня історія, математика, біологія, географія, фізика і хімія. Зокрема, тести будуть такими мовами: російською, румунською, угорською, кримськотатарською, молдовською, польською.

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(287) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com","lat":39.0481,"lon":-77.4728,"org":"Amazon.com","query":"54.196.190.32","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору
×