ЗНО-новини через смсНововведення - смс-інформування!

 

У низці областей запроваджуєтсья нововведення, відповідно до якого інформацію про зміни, що стосуютсься ЗНО, передаватимуть за допомогою смс-повідомлень. Новини про тестування надходитимуть на телефони вчителів чи старост випускних класів.Таку ініціативу виявив Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти, куди входять Чернівецька, Тернопільська, Закарпатська області. Додаткову інформацію у вигляді смс надсилатимуть і в Київському центрі. До нього належать Київська, Черкаська, Чернівецька області. Що стосуєтсья інших центрів оцінювання якості освіти, тj вони зможуть запровадити смс-інформування за бажанням.

Нагадаємо, що пробне тестування проходитиме в березні, а реєстрація на нього триває вже з 1 листопада.

22 березня заплановано проведення тестування з української мови і літетарути, також російської мови, фізики та хімії й іноземних мов. А 29 березня свої сили можна буде спробувати в тестуванні з математики, біології, географії, історії, всесвітньої літератури.

 

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(287) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com","lat":39.0481,"lon":-77.4728,"org":"Amazon.com","query":"54.196.190.32","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору
×