Випускникам від вчителя, який складав ЗНО.
teacher Вчителі теж складають іспити. ЗНО в тому числі. Які враження від тестів у них?
 

Не лише випускники проходять крізь це «пекло» - ЗНО. У 2015 році вчителі однієї з областей, назву якої навмисне не називають, піддались випробуванням ЗНО. Результати цікаві, тому що, як виявилось, вчителі також помиляються. Впоратись з усіма завданнями на відмінно досить непросто.

Іра Герасимчук: «ЗНО – не проблема, а всього лише іспит»

зно 200 балів

 

ЗНО-історії продовжуються. Наразі пропоную коротеньку, цікаву, позитивну розповідь Іри Герасимчук.

Все буде добре! Перечитуйте її щоразу, коли закрадатимуться сумні думки :)

Про освіту, форум, ЗНО і вибір кар'єри

Уже зовсім скоро (29 жовтня) відбудеться освітній форум «Успішний 11-класник». Редакція ZNOCLUB вирішила дізнатись про цю подію (і не тільки) «із перших вуст». Тому ми взяли інтерв'ю у Тетяни Герасимової, керівника проекту ZNOUA.

«Головне - працюйте, не відкладайте на завтра».
зно 200 балівВсе буде добре!:)
 

ЗНО прошуміло, пролетіло, лишило по собі гору балів: як високих, так і «не дуже». Втім, так кожного року. Кожен отримує те, чого заслуговує, чи не так? Хоча іноді до «міксу» старань та підготовки не завадить ще й краплі везіння.

Інтерв’ю з викладачем – 200-бальником: «ЗНО - як спорт. Тренування та сачкування дають свій результат»
зно 200 балівОбов’язково вірте у свої сили!
 

Знайомтеся, Анастасія Онатій – викладач ZNOUA. А 200 балів – це її результат на тестуванні з української мови та літератури. Навіщо їй складати ЗНО, якщо вона вже викладач? Та як все-таки ЗНО проходить для вчителів: чи готуються, чи хвилюються, чи встигають? Маємо цікаві відповіді на різні запитання. Переконані, що вони будуть корисними для учнів, батьків та викладачів.

Поспілкуємося!
 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(287) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com","lat":39.0481,"lon":-77.4728,"org":"Amazon.com","query":"54.92.174.226","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору
×