зно 200 балів

 

ЗНО-історії продовжуються. Наразі пропоную коротеньку, цікаву, позитивну розповідь Іри Герасимчук.

Все буде добре! Перечитуйте її щоразу, коли закрадатимуться сумні думки :)

зно 200 балів

«Привіт усім)

Я складала ЗНО у 2017 році. Зараз, коли вже стала студенткою вишу (Ужгородський національний університет) омріяної спеціальності (перекладач, англійська та німецька мови) на державній формі навчання, мені стає смішно, коли згадую, як я хвилювалась перед ЗНО.

Я складала українську мову, історію України, географію та німецьку мову. Репетитор у мене був тільки з іноземної, один раз в тиждень. Я готувалась за допомогою довідників і торішніх шкільних книг. Дуже допомогли спільноти у соцмережах.

Зараз можу з точністю сказати, що найважче – чекання результатів вступу, тому що сайти постійно зависали, то змінювались дані, (перевірених даних за 2017 там досі нема). На жаль.

Та я не про це. Хочу звернутись до цьогорічних абітурієнтів: ЗНО – не проблема, а всього лише іспит. Головне – мета і бажання вчитись. Я впевнена, у вас усіх все вийде!

Удачіііі

P.S. Найгірше всіх чекає в універі ;)» зно 200 балів

зно 200 балів

Редактор: Ольга Мілінчук

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(302) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon.com, Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"54.165.57.161"}"
нагору