зно 200 балів

На черзі свіженька ЗНО-історія 2018 року.  Цікава, позитивна та дуже корисна для майбутніх ЗНОшників. Сніжана отримала 197,5 бала з української мови та літератури. Цей предмет складають всі абітурієнти, тому не оминіть її поради. 

зно 200 балів

Привіт. 

Мене звати Заріцька Сніжана. Я вже студент Львівського національного університету ім. Івана Франка на державній формі навчання. 

Можу описати себе одним словом – дуже терпляча ;)

Мій останній рік був надзвичайно насиченим. Я готувалась до декількох предметів ЗНО одночасно. Це математика, українська мова, англійська мова та історія України. Чесно кажучи, я майже нічого не встигала, оскільки весь мій час йшов на підготовку до ЗНО. Знаю, що хто багато працює над собою, у того все неодмінно вийде. Тому це надало мені наснаги не опускати руки й наполегливо йти вперед. 

Яким же було моє здивування, коли я отримала 197,5 балів з української мови. Я дуже рада, що у мене вийшло. У мене завжди у школі були успіхи у вивченні саме цього предмету. Я добре розбиралася як в українській мові, так і в літературі.

Готувалася приблизно рік. Власне, саме цей предмет забирав багато часу. Адже потрібно було повторити весь матеріал за цілих 11 років. Це і частини мови, їх використання, розділові знаки. Також потрібно було прочитати багато літературних творів, дізнатися факти з життя письменників, вміло аналізувати за допомогою літературних засобів різноманітні вірші,поеми тощо. Мені допомагала мій вчитель з української мови та літератури. Напрочуд мудра жінка, яка дуже зрозуміло подавала матеріал і заохочувала не зубрити, а використовувати його на практиці

зно 200 балів

Я використовувала чимало підручників з різних класів, також допоміг посібник Авраменка і додаток до нього, крім цього використовувала спеціалізовані підручники для підготовки до ЗНО за 2018 рік. Звичайно, мову можна вчити і з підручників, але от літературу - там потрібно глибоко вдумуватись у зміст творів, навчитися аналізувати, конкретизувати свою точку зору щодо певних питань. Я згідна, що це важко, але неодмінно це все допоможе в написанні творів. Я б радила не відкладати твори на потім. Адже в самому кінці дуже важко зосередитись на їх написанні, не маючи бази і натренованої руки. 

зно 200 балів

Найважливішеце не здаватися і завжди бути на крок попереду.

зно 200 балів

Не йдіть за стандартами. Завжди потрібно шукати інформацію на стороні, додаткові довідники, словники. Жоден підручник не зможе дати вам всі фразеологізми, старослов’янізми, синоніми, антоніми та безліч інших потрібних слів, що можуть вам зустрітись у ЗНО. 

Також обов’язково варто читати усі твори повністю – на ЗНО часто подають уривки з них. Не прочитавши, ви просто розгубитесь і втратите бал. Уважно запам’ятовуйте наголоси, фразеологізми та прислівники,шукайте аналогію – так простіше. Знаходьте інформацію в інтернеті – існує безліч ЗНО-спільнот в соціальних мережах. Вони подають інформацію в доступному вигляді – в таблицях чи схемах. Це дуже допомагає у запам’ятовуванні. Ті ж наголоси ви зможете знайти у вигляді віршів, які також дуже просто запам’ятовуються. Не забувайте про пробні тести та тести минулих років, які ви зможете знайти онлайн. 

В порівнянні з минулими роками, я можу запевнити, що ЗНО 2018 року було набагато простішим. Над минулими роками я сиділа та ламала голову всі 180 хвилин. А от з цим впоралась за 100, а може й менше. 

Найскладнішим під час тесту – зосередитись та заспокоїтись.

зно 200 балів

Я передивилась чималу кількість онлайн трансляцій, у яких психологи давали поради, як заспокоїтись. Не думала, що вони дійсно дієві. Я настільки розслабилась і була в хорошому настрої, що мені все йшло плавно і легко, ніби я не на ЗНО, а на пляжі сиджу, відпочиваю і пишу щось лиш знічев’я.

Важливо бути в своєму розумі, зосередитись тільки на одному. В цей момент для вас не має існувати нічого,крім української мови та літератури. Вдумуйтесь в кожне слово і дайте мозку спокійно робити свою роботу. 

Мій успіх – це моя удача. Чесно кажучи, я не вірила, що я так швидко впоралась і думала, що зробила чимало помилок. Якби почала виправляти, то мій бал виявився б значно нижчим. Тому я запевняю – ніколи не виправляйте, якщо не впевнені на всі 200%, що це потрібно зробити. Я вірила в себе, тому що була впевнена в своїх силах. Думаю, це й допомогло набрати високий бал. 

Що ж, головне перед ЗНО – не хвилюватись. В цей момент дуже важко опанувати себе. Гарно виспіться, не повторюйте занадто багато. Більше, ніж ви вивчили за рік, вже не осилите в останні години. Орієнтуйтесь на схеми, вони дуже цінні, як з мови, так і з літератури. Шукайте інформацію в різних джерелах, не сподівайтесь, що один підручник зможе подати вам всю потрібну інформацію. Цінуйте свій час і не відволікайтесь під час навчання. 

Бажаю успіхів і ЗНО на 200!

 зно 200 балів

зно 200 балів

Редактор: Ольга Мілінчук

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору