Вадим Слободян - 200 балів на ЗНО Звичайний хлопець Вадим заробив 600 балів на ЗНО з трьох предметів. Трикратний 200-бальник!

 

Вадим Слободян з Івано-Франківська здавав незалежне тестування в 2013 році з чотирьох предметів. За тестування з трьох із цих предметів він отримав сумарно цілих 600 балів!

«Щасливими» предметами для Вадима стали українська мова та література, географія та історія України. Тільки математика трохи «підкачала» - за неї щасливець заробив тільки 194 бали. Проте, це зовсім не привід для засмучення, адже в 2013 році хлопець став одним із шести абітурієнтів, які заробили по 200 балів на ЗНО серед 320 учасників. Невже це не досягнення?!

Насправді, Вадим не вважає свої успіхи на незалежному тестуванні надзвичайним досягненням. Адже, ще перед здачею ЗНО за його плечима вже були перемоги на всеукраїнських олімпіадах з економіки та географії та різних інтелектуальних турнірах серед школярів.  Вадим повідомляє, що найважливіші знання для підготовки до ЗНО він вперше почерпнув саме під час своєї підготовки до цих змагань.

До речі, не просто так Вадим двічі досягнув висот в економіці. Останні роки студент серйозно захоплюється економікою і прагне присвятити їй своє майбутнє життя.

На питання – «ким ти бачиш себе в майбутньому?» - Вадим не дає остаточної відповіді, адже в нього попереду ще роки студентського життя. Але сумнівів немає – він має превелике бажання бути корисним для своєї України, бути професіоналом свого профілю! Заповітна мрія Вадима - працювати на благо своєї країни!

Проте, на думку вчителів, вони помічають у Вадима неабиякий потенціал стати верхівкою політичної еліти країни. І вони дуже раділи б таким досягненням хлопця, бо вони дуже добре знають його цілеспрямованість, працьовитість, порядність та патріотизм. Вчителі йому довіряють і пишаються ним. До речі, Вадим завжди був найкращим учнем школи і навіть зробив подарунок до 20-річчя від дня заснування школи своїми 200 балами з трьох предметів ЗНО.

Не треба тільки думати, що навчання – це єдина річ, яка цікавить Вадима. Хлопець серйозно захоплюється футболом і вони разом із друзями навіть створили свою команду під назвою «Бистриця». Їхні тренування ненадовго стали не такими частими тільки під час складання ЗНО.

Захоплюється Вадим грою на гітарі. На його думку, не існує надійнішого засобу відпочинку за приємну музику, яку ти обираєш сам.

У житті Вадим дуже відкрита людина і щедро ділиться секретами свого успіху. Хлопець каже, що досягти висот незалежного тестування йому допоміг Бог. Для нього Бог є джерелом сили, впевненості в собі і навіть наполегливості. Але звичайно, Вадим не відмовляється від наполегливого навчання та цілеспрямованості.

Все це принесло надзвичайний результат на ЗНО звичайному хлопцеві з Івано-Франківська! Можливо, це допоможе і вам.

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору