200 балів на зноЯк готуватись до ЗНО, знають практично всі. Інша справа – дійсно готуватись, і так, щоб дістати свій максимум.
 

На думку одного з 200-бальників, вчитися в університеті значно легше, ніж у ліцеї, а тим більше, ніж готуватися до ЗНО. Це, звичайно, за умови, що ти вибрав «свою» спеціальність та «свій» вуз. Тоді в університеті і простіше, і цікавіше. Але перед тим, як потрапити туди, потрібно подолати ЗНО і кожен бажає – якнайкраще.

Пропонуємо вам невелику відео підбірку про декількох успішних учасників зовнішнього тестування минулих років. Вікторія отримала 200 балів за тестування з історії України та всесвітньої історії. Розповідає, що такий результат – це заслуга її вчителів. Юрій може похвалитись таким самим результатом з української мови, а Маркіян – з математики. Ось бесіда з ними.

Ще пропонуємо бесіду з Володимиром, який набрав 200 балів з біології. Висновок один – старанність та наполегливість.

А це історія 2012 року, однак поради, які дає вже нинішній студент, досі актуальні. Найяскравіша з них: «Не настільки важливо займатися конкретно з репетитором, тобто людиною, яка добре знає той чи інший предмет, як просто мати такого собі тренера, який внесе в процес підготовки дисципліну. От і все.»

Успішного вам ЗНО та вступу!

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору