200 балів ЗНО Як це воно – здати ЗНО-2014 на 200 балів?
 

Ті, хто вже пройшли тестування, кажуть, що непросто, тому що довелося добряче попрацювати, щоб побачити такий результат. Хтось завдячує своїм вчителям та репетиторам, а хтось любов’ю до предмета)

1. Андрій – випускник Чернівецької гімназії. Максимально можливий результат – 200 – він отримав за тести з історії України. Така оцінка далась нелегко, на неї він працював не один рік. Однак завдяки цьому зараз його раді бачити не лише найкращі вузи України, але й за кордоном.

2. Цікава бесіда аж з трьома кременчуцькими двістібальниками – Ярославом, Максимом та Дарією на Громадському. Як це їм вдалося?

Крім того, вони разом обговорюють і найбільш перспективні професії майбутнього та свій власний вибір.

3. Дівчина Юля з Дніпропетровщини змогла поцілити в самісіньке «яблучко» ЗНО з англійської мови. Випускниця звичайної сільської школи розказує: жодного дня без англійської. А також про те, що мріє стати лікарем, і одного дня прокинутися в Лондоні. Ось так)

Заздрити не варто), бо такі результати і увага – це досить велика праця і відповідальність, а от старатись і ставити подібні цілі – точно не завадить.

Що ж, успіхів!

Традиційно, запрошуємо до обговорення на нашому зно форум  Завітай!

 

Редактор: Ольга Мілінчук

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору