план підготовки ЗНО Зрозуміло, що хороша підготовка до ЗНО вимагає не менш хорошого плану. Це – та доріжка, яка допоможе вам дійти до мети – набрати високий бал на тестуванні.

 

Для початку, ще задовго до безпосереднього складання ЗНО, треба визначитися, які предмети ви будете складати. Це дуже важливий момент, поставтеся до вибору майбутньої професії дуже серйозно. Не треба слідувати прикладу друзів чи сліпо підкорятися волі батьків. Ви самі вибираєте свій майбутній шлях, знаєте себе та свої здібності краще, ніж хтось інший. Тому, наприклад, якщо вам не подобається робота на комп’ютері, не варто зациклюватись на інформатиці. Навіть якщо скрізь усі казатимуть вам, що зараз без комп’ютера – нікуди, а професія ІТ-спеціаліста – престижна та високооплачувана, не слухайте нікого! Вибирайте лише те, що вам дійсно подобається.

Адже, врешті-решт, це вам треба буде вчитися, а не вашим батькам. Співставте свої можливості та бажання і зробіть усвідомлений вибір предметів, які ви будете складати під час ЗНО.

Ось, коли вибрані предмети, починаємо рухатися далі. Зразу ж варто застерегти вас: не робіть у списку обраних предметів якийсь один своїм улюбленим чи не улюбленим. Якщо ви так вчините, то будете більше уваги приділяти одному предмету, а значить пожертвуєте підготовкою з інших. А це не додасть вам балів, бо ваш вступ залежить від загального балу.

Тепер поговоримо про план.

Ось ви маєте 4 предмети: українська мова, математика, історія та біологія (це для прикладу). З них ви, приміром, краще знаєте математику та біологію, а з історією та мовою виникають труднощі. Ці предмети треба розподілити за днями тижня. Крім отримання нових знань, вам треба буде також закріплювати в пам’яті пройдений матеріал. Тому ваш план має чергувати заняття з різних предметів. Наприклад, у понеділок ви займаєтеся українською мовою, у вівторок – історією, у середу – повторюєте мову, у четвер – повторюєте історію. Перші 4 дні ви витрачаєте тільки на 2 предмети.

Не варто в один день вивчати кілька предметів, тому що в голові буде каша, а запам’ятати нічого не вдасться.

Потім у п’ятницю ви займаєтеся математикою, а в суботу – біологією.

Також не забувайте про відпочинок, він дуже важливий для якісної підготовки до ЗНО.

Редактор: Ольга Мілінчук

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити



Відео



 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору