ЗНО підготовка Як готуватись аби не розчаруватись? Пропонуємо розбір основних варіантів підготовки до ЗНО.


Шкільне навчання повинно постійно оновлюватись удосконаленими програмами, які б підвищували ефективність навчального процесу. На жаль, наша шкільна система поки ще не готова запропонувати учням таку програму. Тому гарної успішності в школі, на жаль, недостатньо для досягнення високих результатів на ЗНО. Потрібно розглядати варіант додаткової підготовки. Ось три основних її види:


-    Відвідування курсів
-    Самопідготовка
-    Заняття з репетитором

Давайте ближче розглянемо кожен:

Курси

ЗНО курси

Популярність курсів по підготовці до ЗНО сьогодні зростає, оскільки вони мають ряд очевидних переваг. По-перше, вони пропонують спеціалізовані програми з кожного предмету. По-друге, підготовка до іспитів націлена на отримання не лише практичних знань, але й на аналіз допущених помилок. На жаль, самостійна підготовка до іспитів, навіть величезна любов до предмета або відмінні знання, не зможуть забезпечити високі бали. Потрібно ще якісно розподіляти час та максимально ефективно його використовувати. Практична підготовка на спец курсах багатогранніша. Учень звикає до формулювань тестів, знайомиться з особливістю структури питань, вчиться уникати механічних помилок, за які можуть знизити підсумковий бал.

Це можуть бути як приватні курси, де використовуються, як правило, більш сучасні інформаційні технології або ж курси при ВУЗах – корисні за умови вступу саме у цей навчальний заклад, вони допоможуть ознайомитись з рівнем вимог, а також психологічно налаштувати абітурієнта до студентського будення.

Вартість курсів різниться в залежності від кількості учнів у групі, а також незначною мірою від предмету, до якого потрібно готуватись.
Підготовка до іспитів на спец курсах з досвідченим спеціалістом – це свого роду «спортзал», в якому тренер забезпечить вам оптимальні умови та відмінну форму для здачі ЗНО.

Самостійна підготовка

ЗНО підготовка

Готуватись самостійно може далеко не кожен. Тут головне – гранітна мотивація і бажання досягнути бажаного результату, до того ж – вміння себе організувати, розпланувати час та об’єми роботи, розставити пріоритети і контролювати весь процес. Під час такої підготовки потрібно забезпечити собі комфортні умови, здорове харчування та достовірні джерела інформації: підручники, тестові завдання, програми ЗНО та інші матеріали. Вибір посібника – це особливий крок, тому що на даний момент їх існує чимало, однак деякі – рясніють помилками, неточностями або не зовсім відповідають програмі підготовки до ЗНО (сліпо довіряти напису Рекомендовано Міністерством Освіти та Науки України не варто). Багато хто готується за шкільними підручниками з 5 по 11 клас. Так надійніше, але довше.

Якщо готуєтесь самостійно, краще всього приділяти максимум уваги та часу виконанню тестових завдань, по ходу контролювати та засікати час, який іде на пошук правильної відповіді.
Не забувайте про регулярність самостійних занять: 1-2 години в день обов’язково, а також про перерви в роботі. Перевтома ще нікого до успіху не привела.
Про вартість такої підготовки говорити зайве, а от якість залежить лише від учня.

Викладач

ЗНО підготовка

Ви вирішили, що це – оптимальний варіант. Чудово. Та відразу виникають запитання: чиїми послугами скористатись, де займатись і скільки це буде коштувати? Розпочинати пошуки краще з 10-го класу. Частота занять – один-два рази на тиждень, залежно від бажаного результату та поточного рівня знань. За три місяці до старту ЗНО тижневе навантаження рекомендовано збільшити на одну годину. Перш за все, потрібно вибрати гарного спеціаліста, краще всього за рекомендацією знайомих. Не варто шукати найдешевшого викладача, вам потрібен професіонал, в списку досягнень якого, не один успішний ЗНОшник. Можна поцікавитись документами, які підтверджують його кваліфікацію та успіхи. Такий спеціаліст навряд чи згодиться приїжджати до вас додому, тому що гарні спеціалісти цінують себе та свій час.

Вартість занять. Краще за все, прозондувати цінове питання, визначити середину і той проміжок, на який ви згодні. У випадку з груповими заняттями, дізнайтесь, скільки учнів у групі. Якщо більше п’яти, то розраховувати на високу якість та достатньо уваги особисто вам не варто.

Пошуки краще розпочинати в кінці весни або на початку літа – в цей період можна знайти дійсно гарного викладача. У вересні його знайти уже складніше, а після Нового року – практично неможливо. Хоча пам’ятайте головне – вивчити все за півроку неможливо, чим раніше розпочнеться підготовка, тим більше матеріалу вдасться охопити, і тим більше часу можна виділити на повторення

На завершення декілька порад незалежно від того, який варіант підготовки ви виберете:

зно підготовка

-    Переказуйте прочитане своїми словами.
-    Якщо так легше – записуйте, робіть конспекти
-    Формули та терміни виділяйте різними кольорами.
-    Не зазубрюйте, вивчене треба розуміти.
-    Плануйте, розбивайте план на підпункти, ставте дати виконання.
-    Будьте впевнені в собі і тоді все обов’язково вийде!


Редактор: Ольга Мілінчук

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити



Відео



 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору