ЗНО з математики – дружи з логікою та тестами

matematyka-znoТестування з математики обирають ті, хто мислить точно і не любить всілякої «води». Вони не терплять писати твори чи характеризувати літературні шедеври. Все має бути мовою цифр, формул та правильних розв’язків. Ти відносиш себе до таких?

Тоді адреса вибрана вірно. Говоримо про точну науку, а саме: математику.

Дізнатись більше »
Критерії оцінювання завдань з розгорнутою відповіддю з математики
Критерії оцінювання завдань з розгорнутою відповіддю з математикиДізнайтеся критерії оцінювання ваших розгорнутих відповідей з математики, завантаживши їх.
ЗНО в картинках: математика

зно математика

Продовжується серія статей «ЗНО в картинках». Уже маємо:

Тренуйтеся у розв’язанні математичних задач
ЗНО з математики Математичні задачки бувають різні, і чим більше їх різновидів перебрати перед ЗНО, тим ближчий успіх.
Аналіз тестів ЗНО-2016 з 6 предметів

аналіз зно

З тестами зручно готуватись до ЗНО, з цим не посперечаєшся. А якщо ці тести розбавлені коментарями та порадами викладача, то їм і ціни нема)
Маємо не просто допомогу, а справжній подарунок - аналіз тестів 2016 року з української мови та літератури, математики, історії України, англійської мови, географії та біології.
Зразки тестів базового та поглибленого рівнів
Демо-версії дворівневих тестів
 

Про тести двох рівнів чимало мови цієї осені. Не дивно, адже це чиста новизна, а що нове, те лякає, і хочеться якомога швидше прояснити заплутану картинку нового ЗНО, яке будуть складати всі випускники 2015 року.

Наразі вже опубліковані зразки тестів з математики, української мови та літератури. Завантажуй або просто відкривай – одним словом: ЗНАЙОМСЯ, це дворівневі тести.
 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(287) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com","lat":39.0481,"lon":-77.4728,"org":"Amazon.com","query":"54.92.174.226","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору
×