ЗНО з української мови та літератури – складне, але потрібне всім

zno-ukr-movaЯк би багатьом не хотілось складати ЗНО з української мови та літератури, однак доведеться, оскільки це єдиний обов’язковий предмет для всіх учасників тестування.

Скажете, несправедливо це! Можливо. Можна й посперечатись. А здавати все одно потрібно, тому що українська – це наша рідна та державна мова.

Що варто знати про ЗНО з української мови та літератури?

Дізнатись більше »
Хто ти із роману "Хіба ревуть воли, як ясла повні"?

Ми підготували тест за одним із найбільш популярних та обговорюваних творів у програмі ЗНО-2017 - романом "Хіба ревуть воли, як ясла повні"?

Українська мова: числівник

числівник укр мова

Головне про числівник з силою-силенною прикладів: відмінювання числівників, узгодження числівника з іменником, та як правильно відповідати на запитання "Котра година?"

20 цитат українських письменників

Зно з мови та літератури

Готуючись до ЗНО з мови та літератури, потрібно засвоїти силу-силенну тем, правил, винятків, авторів, творів, загалом – інформації, вказаної у програмі. Аж ніяк не хочеться додатково завантажувати вашу пам’ять, але погодьтесь, що наступні цитати стануть в пригоді не лише під час виконання тестових завдань, але й написання власного висловлення.

Як написати власне висловлення з української мови та літератури на максимум?

власне висловлення

Учасники ЗНО часто називають його твором, але це помилка, адже під час тестування з мови та літератури потрібно написати не твір, а власне висловлення. Між ними величезна різниця.

Розберімося, в чому саме. А також запам’ятаймо секрети написання власного висловлення на максимум. (Всі вони закріплені в критеріях оцінювання письмової роботи)

Аналіз тестів ЗНО-2016 з 6 предметів

аналіз зно

З тестами зручно готуватись до ЗНО, з цим не посперечаєшся. А якщо ці тести розбавлені коментарями та порадами викладача, то їм і ціни нема)
Маємо не просто допомогу, а справжній подарунок - аналіз тестів 2016 року з української мови та літератури, математики, історії України, англійської мови, географії та біології.
Пробне ЗНО минулих років (2014-2017)

пробне зно минулих років

Тестів забагато не буває. Онлайн їх проходити зручно, але іноді зручніше бачити всі завдання такими, якими вони постануть перед вами на справжньому ЗНО. Саме такими ми їх зібрали в одній таблиці - пробні тестування минулих років у вигляді зошитів. Завантажуйте та готуйтесь до ЗНО-2018
 

blog zno club 220x300

 


нагору
×