ЗНО з української мови та літератури – складне, але потрібне всім

zno-ukr-movaЯк би багатьом не хотілось складати ЗНО з української мови та літератури, однак доведеться, оскільки це єдиний обов’язковий предмет для всіх учасників тестування.

Скажете, несправедливо це! Можливо. Можна й посперечатись. А здавати все одно потрібно, тому що українська – це наша рідна та державна мова.

Що варто знати про ЗНО з української мови та літератури?

Дізнатись більше »
Пробне ЗНО-2020: завдання та відповіді

пробне зно 2020

Пробне ЗНО - це перевірка своїх сил перед основним тестуванням! 

Хоч у цьому році було достатньо перешкод для оптимальної підготовки, втім завдання пробного ЗНО є, і ними варто максимально скористатись.

Як підготуватися до ЗНО з української за 2 місяці?

реєстрація на зно 2020

Відчуваєш наближення ЗНО, але ще й досі не починав готуватися? Зберігай спокій, час ще є! Адже два місяці – це не два дні. За цей час цілком можна встигнути підготуватися на достойний бал. Як? Читай поради далі.

Як визначати художні засоби з програми ЗНО? Частина 1

 зно

Сьогодні поговоримо про художні засоби, які є в програмі ЗНО українська мова 2019. У відео розберемо художні засоби на прикладах пісень, а також в художніх творах.Відео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(302) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon.com, Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"54.165.57.161"}"
нагору