ЗНО з української мови та літератури – складне, але потрібне всім

zno-ukr-movaЯк би багатьом не хотілось складати ЗНО з української мови та літератури, однак доведеться, оскільки це єдиний обов’язковий предмет для всіх учасників тестування.

Скажете, несправедливо це! Можливо. Можна й посперечатись. А здавати все одно потрібно, тому що українська – це наша рідна та державна мова.

Що варто знати про ЗНО з української мови та літератури?

Дізнатись більше »
Хто ти із роману "Хіба ревуть воли, як ясла повні"?

Ми підготували тест за одним із найбільш популярних та обговорюваних творів у програмі ЗНО-2017 - романом "Хіба ревуть воли, як ясла повні"?

Аналіз тестів ЗНО-2016 з 6 предметів

аналіз зно

З тестами зручно готуватись до ЗНО, з цим не посперечаєшся. А якщо ці тести розбавлені коментарями та порадами викладача, то їм і ціни нема)
Маємо не просто допомогу, а справжній подарунок - аналіз тестів 2016 року з української мови та літератури, математики, історії України, англійської мови, географії та біології.
Пробне ЗНО минулих років (2014-2017)

пробне зно минулих років

Тестів забагато не буває. Онлайн їх проходити зручно, але іноді зручніше бачити всі завдання такими, якими вони постануть перед вами на справжньому ЗНО. Саме такими ми їх зібрали в одній таблиці - пробні тестування минулих років у вигляді зошитів. Завантажуйте та готуйтесь до ЗНО-2018

Цитати і перифрази про письменників

Для початку потрібно з’ясувати, що ж таке "перифраза". Ви ж, напевне, чули, що Тараса Шевченка називають «Великим Кобзарем»? - Це і є перифраза.

Літературні організації та угруповання в Україні

Наприкінці ХІХ - початку ХХ століття в Україні відбувся стрімкий розквіт літературного життя, з’явилося нове покоління талановитих культурних діячів і, разом з тим, створено десятки літературних угруповань та організацій. 

ТОП-30 пісень на вірші українських поетів

На вірші українських поетів записують пісні, а інколи їм присвячують цілі альбоми. Звичайно, адже чуттєві та проникливі рядки торкаються кожної душі. І той факт, що улюблені вірші можна не лише читати, а й слухати дуже тішить.
 

blog zno club 220x300

 

Система Orphus

нагору
×