ЗНО з української мови та літератури – складне, але потрібне всім

zno-ukr-movaЯк би багатьом не хотілось складати ЗНО з української мови та літератури, однак доведеться, оскільки це єдиний обов’язковий предмет для всіх учасників тестування.

Скажете, несправедливо це! Можливо. Можна й посперечатись. А здавати все одно потрібно, тому що українська – це наша рідна та державна мова.

Що варто знати про ЗНО з української мови та літератури?

Дізнатись більше »
Хто ти із роману "Хіба ревуть воли, як ясла повні"?

Ми підготували тест за одним із найбільш популярних та обговорюваних творів у програмі ЗНО-2017 - романом "Хіба ревуть воли, як ясла повні"?

ЗНО-2018. Додаткова сесія: завдання та відповіді

зно 2018

ЗНО-2018 додаткова сесія у повному комплекті. Все предмети у вигляді зошитів, відповіді до них окремим файлом, а також аудіо для прослуховування. Готуйтесь, не лінуйтесь)

ЗНО-2019. Твори з української літератури. Конспект

список літератури

У підготовці з української літератури основна вага припадає на знання змісту та деталей творів з програми. Хтось їх прочитає повністю, а то й неодноразово. Хтось - у скороченому варіанті. А хтось скористається таким матеріалом, який пропоную нижче, і цього буде цілком достатньо. Кожному своє :)

ПРАВИЛЬНИК: українська мова

правильник зно

Вирішили додати трохи барв та намалювати яскраві картинки, щоб краще та швидше запам'ятались окремі вислови укрїнської мови. Дуже часто ми їх вживаємо неправильно. 

Зітрімо помилки зі свого усного та письмового спілкування. Запам'ятовуймо, як правильно українською. У цьому допоможе наш ПРАВИЛЬНИК.

(16/05/18 додано нову порцію, спочатку)

Пробне ЗНО-2018: завдання та відповіді

пробне зно 2018

Пробне ЗНО - це репетиція! А також - це хороший спосіб перевірити свої знання під час підготовки.

Яким було пробне ЗНО 2018 року з мови та літератури для вас? Свої враження сміливо можете залишати у коментарях. А наразі можна хіба що ознайомитись із завданнями та офіційними відповідями.

(Всі зошити відмінної якості)
 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(280) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon","lat":39.0481,"lon":-77.4728,"org":"Amazon","query":"54.158.208.189","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору
×