ЗНО з української мови та літератури – складне, але потрібне всім

zno-ukr-movaЯк би багатьом не хотілось складати ЗНО з української мови та літератури, однак доведеться, оскільки це єдиний обов’язковий предмет для всіх учасників тестування.

Скажете, несправедливо це! Можливо. Можна й посперечатись. А здавати все одно потрібно, тому що українська – це наша рідна та державна мова.

Що варто знати про ЗНО з української мови та літератури?

Дізнатись більше »
Хто ти із роману "Хіба ревуть воли, як ясла повні"?

Ми підготували тест за одним із найбільш популярних та обговорюваних творів у програмі ЗНО-2017 - романом "Хіба ревуть воли, як ясла повні"?

ПРАВИЛЬНИК: українська мова

правильник зно

Вирішили додати трохи барв та намалювати яскраві картинки, щоб краще та швидше запам'ятались окремі вислови укрїнської мови. Дуже часто ми їх вживаємо неправильно. 

Зітрімо помилки зі свого усного та письмового спілкування. Запам'ятовуймо, як правильно українською. У цьому допоможе наш ПРАВИЛЬНИК.

(16/05/18 додано нову порцію, спочатку)

ЗНО-2018. Додаткова сесія: завдання та відповіді

зно 2018

ЗНО-2018 додаткова сесія у повному комплекті. Все предмети у вигляді зошитів, відповіді до них окремим файлом, а також аудіо для прослуховування. Готуйтесь, не лінуйтесь)

Пробне ЗНО-2018: завдання та відповіді

пробне зно 2018

Пробне ЗНО - це репетиція! А також - це хороший спосіб перевірити свої знання під час підготовки.

Яким було пробне ЗНО 2018 року з мови та літератури для вас? Свої враження сміливо можете залишати у коментарях. А наразі можна хіба що ознайомитись із завданнями та офіційними відповідями.

(Всі зошити відмінної якості)

Українська мова: числівник

числівник укр мова

Головне про числівник з силою-силенною прикладів: відмінювання числівників, узгодження числівника з іменником, та як правильно відповідати на запитання "Котра година?"

20 цитат українських письменників

Зно з мови та літератури

Готуючись до ЗНО з мови та літератури, потрібно засвоїти силу-силенну тем, правил, винятків, авторів, творів, загалом – інформації, вказаної у програмі. Аж ніяк не хочеться додатково завантажувати вашу пам’ять, але погодьтесь, що наступні цитати стануть в пригоді не лише під час виконання тестових завдань, але й написання власного висловлення.
 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(287) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com","lat":39.0481,"lon":-77.4728,"org":"Amazon.com","query":"54.92.174.226","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору
×