ЗНО з української мови та літератури – складне, але потрібне всім

zno-ukr-movaЯк би багатьом не хотілось складати ЗНО з української мови та літератури, однак доведеться, оскільки це єдиний обов’язковий предмет для всіх учасників тестування.

Скажете, несправедливо це! Можливо. Можна й посперечатись. А здавати все одно потрібно, тому що українська – це наша рідна та державна мова.

Що варто знати про ЗНО з української мови та літератури?

Дізнатись більше »
Українська мова: складні слова разом, окремо та через дефіс

 зно

Складних слів в українській мові чимало. І складно їх запам'ятати. Спробуємо допомогти.

Розбір пробного ЗНО-2019 з української мови

 зно

До вашого перегляду розбір ПЗНО-2019 з української мови та літератури.

Екранізація твору: Ольга Кобилянська "Земля"

 зно

Пропонуємо для перегляду екранізацію твору Ольги Кобилянської "Земля".  Фільм знятий у 1954 році. Звісно, давно, але для тих, хто не має часу перечитувати весь твір - це чудова допомога. Тим паче, що фільм гарний.

ЗНО-2018. Додаткова сесія: завдання та відповіді

зно 2018

ЗНО-2018 додаткова сесія у повному комплекті. Все предмети у вигляді зошитів, відповіді до них окремим файлом, а також аудіо для прослуховування. Готуйтесь, не лінуйтесь)Відео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(314) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon Technologies Inc.","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"org":"Amazon Data Services NoVa","query":"3.80.224.52","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору