ЗНО з української мови та літератури – складне, але потрібне всім

zno-ukr-movaЯк би багатьом не хотілось складати ЗНО з української мови та літератури, однак доведеться, оскільки це єдиний обов’язковий предмет для всіх учасників тестування.

Скажете, несправедливо це! Можливо. Можна й посперечатись. А здавати все одно потрібно, тому що українська – це наша рідна та державна мова.

Що варто знати про ЗНО з української мови та літератури?

Дізнатись більше »
Як підготуватися до ЗНО з української за 2 місяці?

реєстрація на зно 2020

Відчуваєш наближення ЗНО, але ще й досі не починав готуватися? Зберігай спокій, час ще є! Адже два місяці – це не два дні. За цей час цілком можна встигнути підготуватися на достойний бал. Як? Читай поради далі.

Як визначати художні засоби з програми ЗНО? Частина 1

 зно

Сьогодні поговоримо про художні засоби, які є в програмі ЗНО українська мова 2019. У відео розберемо художні засоби на прикладах пісень, а також в художніх творах.

Українська мова: складні слова разом, окремо та через дефіс

 зно

Складних слів в українській мові чимало. І складно їх запам'ятати. Спробуємо допомогти.Відео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(309) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.227.252.54"}"
нагору