українська мова зно Під час підготовки до ЗНО таблички, схеми 1 зрозумілі приклади – незамінні помічники.
 

Не раз доводиться чути, що вчити іноземну мову складно. Для прикладу візьмемо англійську: навіщо там стільки часів? Навіщо неправильні дієслова? Тому що такою мова до нас прийшла, і не нам її змінювати. А хочете вивчити – не ставте зайвих питань)

Інша справа, коли схожі запитання стосуються рідної мови – української. Як запам’ятати закінчення відмінювання числівників, імен по батькові, разом пишеться складний іменник чи через дефіс, там двокрапку чи тире ставити…? Та багато інших. Знову ж таки: питання, які починаються з «чому» недоречні. Правильніше питати «як». Як легше вчити українську мову? Як (в нашому випадку) краще підготуватись до ЗНО? Адже проходити тестування з цього предмета потрібно всім без винятку.

На допомогу приходять не підручники на сотні сторінок, а стислі таблички та схеми, з якими працювати і приємніше, і легше.

Скористайтесь і нашою підбіркою таких. Пропонуємо підручник, який містить таблиці, схеми, приклади. Незамінний під час підготовки до ЗНО. Нічого зайвого. Повторити, пробігтись, пригадати забуте вони допоможуть.

zavantazhyty pidruchnyk

  Завантажити підручник

Для тих, хто любить кольорові картинки – будь ласка, скористайтесь цими таблицями.

zavantazhyty pidruchnyk

  ЗНО в картинках: українська мова

А які підручники, збірники, посібники допомагають тобі готуватись? Обговорюємо на зно форум

Редактор: Ольга Мілінчук

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору