ЗНО новини

zno-novynyЗа 10 років ЗНО – вже як живий організм, розвивається, змінюється, об’єднує навколо себе тисячі випускників та їх батьків. Щоб знати як та чим він живе, читай завжди свіжі ЗНО новини онлайн. Поінформований – значить озброєний.

А також проходь тести онлайн – це один з найефективніших шляхів підготовки. Успіхів!

Дізнатись більше »
Порогові бали «склав/не склав» з усіх предметів ЗНО (2015-2019). Таблиця

порогові бали

 В одній зручній таблиці маємо всі «пороги» ЗНО. (Будемо поступово додаваті "свіжі" порогові бали, як тільки експертні комісії їх визначатимуть)
 
Повідомлення УЦОЯО щодо завдання № 42 ЗНО з історії України

 зно

УЦОЯО повідомляє, що сьогодні, 5 червня, було проведено позачергове засідання предметної фахової комісії з історії України, яка встановила, що завдання № 42 сертифікаційної роботи основної сесії ЗНО з історії України не має правильної відповіді.

Система ЗНО змінюється з 2021 року

 зно

Система ЗНО змінюється. Про це повідомила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич 26 квітня 2019 року під час години запитань до Уряду в Верховній Раді України.

Запрошення-перепустки вже на інформаційних сторінках учасників ЗНО

 зно

Сьогодні, 26 квітня, на інформаційних сторінках всіх зареєстрованих учасників ЗНО 2019 року розміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів тестування.

Пробне ЗНО-2019: завдання та відповіді

пробне зно 2018

Пробне ЗНО - це така собі репетиція перед основним тестуванням! А також - це хороше мірило стану справ на момент його проходження, щоб бачити, яких знань чи практики бракує.

Наразі вже можна доповнювати підготовку до ЗНО завданнями пробного тестування усіх предметів. Офіційні відповіді також маємо.Відео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(306) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com, Inc.","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"org":"Amazon Technologies Inc","query":"52.204.98.217","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору