ЗНО новини

zno-novynyЗа 10 років ЗНО – вже як живий організм, розвивається, змінюється, об’єднує навколо себе тисячі випускників та їх батьків. Щоб знати як та чим він живе, читай завжди свіжі ЗНО новини онлайн. Поінформований – значить озброєний.

А також проходь тести онлайн – це один з найефективніших шляхів підготовки. Успіхів!

Дізнатись більше »
Подання електронних заяв на вступ: інструкція

вступ 2020

Сьогодні 13 серпня 2020 року - старт фактичного вступу, адже абітурієнти з 13 і до 22 серпня можуть подавати електронні заяви для вступу до вишів. 

Порядок подання заяв був опублікований 6 квітня 2020 року, в ньому знайдете всі деталі, якщо потрібно.

Пропонуємо коротку інструкцію щодо подання електронних заяв. Детальну знайдете на офіційному сервісі: https://ez.osvitavsim.org.ua/. Радимо не нехтувати і почитати уважно інформацію для вступників, серед якої є і відеороз'яснення щодо правильного подання заяв, типових помилок вступників, вступу за пільгами, розрахунку конкурсного бала, вибору закладу освіти та електронних сервісів ЄДЕБО.

Вступ-2020: календар від МОН

список літератури

Повідомляємо календар вступної кампанії 2020 року. 

Коли можна реєструвати електронні кабінети? Коли подавати заяви на вступ? Коли будуть списки зарахованих "на бюджет"?

Такі питання хвилюють вступників та їхніх батьків найчастіше. Ось на інфографіках від МОН всі дати та строки. А також телефонні номери та електронні адреси, за якими можна звертатись за допомогою:

Порогові бали «склав/не склав» з усіх предметів ЗНО (2015-2020). Таблиця

порогові бали

 В одній зручній таблиці маємо всі «пороги» ЗНО. (Будемо поступово додаваті "свіжі" порогові бали, як тільки експертні комісії їх визначатимуть)
 
Як повертатимуть учасникам кошти за пробне ЗНО?

пробне ЗНО скасовано

Кабінет Міністрів України на засіданні 17 червня ухвалив постанову, в якій роз’яснено, як повернуть учасникам кошти, сплачені за послуги з проведення пробного ЗНО-2020. 

Пробне ЗНО скасовано. Що буде з основною сесією ЗНО?

пробне ЗНО скасовано

Цьогоріч випускникам та всім учасникам ЗНО через епідемію коронавірусу доводиться адаптовуватись до постійних змін та новин. Спершу проведення ЗНО перенесли і вже сьогодні 15 червня мало відбутись перше пробне тестування з української мови та літератури, а 17 червня - з інших предметів. Проте на етапі, коли всі приготування та організаційні моменти завершені, а УЦОЯО 12 червня навіть зробив анонс, де учасники могли наперед ознайомитись з усіма процедурами та вимогами, зокрема щодо масок та респіраторів, у п'ятницю ввечері 12 червня уряд вирішив скасувати пробне ЗНО через погіршення ситуації з коронавірусм в Україні.Відео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(302) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon.com, Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"34.200.236.68"}"
нагору