ЗНО новини

zno-novynyЗа 10 років ЗНО – вже як живий організм, розвивається, змінюється, об’єднує навколо себе тисячі випускників та їх батьків. Щоб знати як та чим він живе, читай завжди свіжі ЗНО новини онлайн. Поінформований – значить озброєний.

А також проходь тести онлайн – це один з найефективніших шляхів підготовки. Успіхів!

Дізнатись більше »
Результати яких міжнародних мовних тестів зараховуються як ДПА?

дпа школа

МОН надає роз’яснення щодо можливості зарахування результатів міжнародних мовних іспитів як оцінку ДПА з іноземних мов для учнів 9-х та 11-х класів у 2019 році.

Як скласти ЗНО з англійської на 185+? Лайфхаки тих, хто ЗМОГЛИ!

Як і перед будь-яким тестуванням, так і перед ЗНО з англійської, усі  учні хвилюються, намагаються вивчити потрібні phrasal verbs за ніч, написати шпаргалки по всіх часових формах дієслів чи передивитись усі серії серіалу ‘Friends’, щоб зануритися в англомовну атмосферу.

ДПА з іноземної мови у 9 класі включатиме аудіювання

дпа школа

МОН повідомляє про те, що у 2018/2019 н.р. впроваджується аудіювання як частина ДПА з іноземної мови у 9 класі. Це проводиться з метою підготовки учнів до аудіювання під час ЗНО з іноземної мови у 11 класі.

Хто та яке ДПА складатиме?

дпа школа

МОН затвердило новий порядок проведення іспитів у школах.Відео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(305) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com, Inc.","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"org":"Amazon Technologies Inc","query":"52.23.192.92","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору