ЗНО новини

zno-novynyЗа 10 років ЗНО – вже як живий організм, розвивається, змінюється, об’єднує навколо себе тисячі випускників та їх батьків. Щоб знати як та чим він живе, читай завжди свіжі ЗНО новини онлайн. Поінформований – значить озброєний.

А також проходь тести онлайн – це один з найефективніших шляхів підготовки. Успіхів!

Дізнатись більше »
Пробне ЗНО-2019: завдання та відповіді

пробне зно 2018

Пробне ЗНО - це така собі репетиція перед основним тестуванням! А також - це хороше мірило стану справ на момент його проходження, щоб бачити, яких знань чи практики бракує.

Наразі вже можна доповнювати підготовку до ЗНО завданнями пробного тестування усіх предметів. Офіційні відповіді також маємо.

Перше пробне ЗНО вже завтра!

 зно

Завтра 16 березня відбудеться перше пробне ЗНО 2019 року з української мови та літератури.

Як перевірити стан опрацювання реєстраційних документів ЗНО-2019

дпа школа

УЦОЯО повідомляє про те, де та як можна перевірити стан опрацювання реєстраційних документів.

Результати яких міжнародних мовних тестів зараховуються як ДПА?

дпа школа

МОН надає роз’яснення щодо можливості зарахування результатів міжнародних мовних іспитів як оцінку ДПА з іноземних мов для учнів 9-х та 11-х класів у 2019 році.

Як скласти ЗНО з англійської на 185+? Лайфхаки тих, хто ЗМОГЛИ!

Як і перед будь-яким тестуванням, так і перед ЗНО з англійської, усі  учні хвилюються, намагаються вивчити потрібні phrasal verbs за ніч, написати шпаргалки по всіх часових формах дієслів чи передивитись усі серії серіалу ‘Friends’, щоб зануритися в англомовну атмосферу.Відео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(314) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon Technologies Inc.","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"org":"Amazon Data Services NoVa","query":"3.80.224.52","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору