З перших днів вступної кампанії Єдина електронна база з питань освіти (ЄДЕБО) працює не так, як потрібно: спочатку «зависала», а тепер взагалі робить помилки у відображені даних випускників.

17 липня з Єдиної електронної бази з питань освіти несподівано зникли заяви абітурієнтів, у яких не був порахований конкурсний бал.

Тепер кожен вступник має перевірити, чи всі подані ним заяви є, чи деякі зникли. Разом з тим, заява може бути скасована або ВНЗ, або вступником. Скасування заяв адміністратором ЄДЕБО не передбачається.

Через некоректну роботу програмного забезпечення бази у багатьох абітурієнтів конкурсний бал був відсутній. Таким чином, вони не могли взяти участь у конкурсі на вступ. У деяких абітурієнтів конкурсний бал був порахований, але з помилками (середній бал атестата порахований за 12-бальною, а не 200 бальною шкалою).

На сторінці адміністратора ЄДЕБО з'явилося повідомлення про те, що заяви, у яких відображається не вся інформація, анульовані. Вступники будуть проінформовані про це і отримають повідомлення на електронні пошти і в особисті електронні кабінети. За бажання, вступники можуть подати заяви вдруге.

Інформацію про виявлені проблеми і необхідність подачі повторних заяв абітурієнти повинні отримати до 26 липня 18:00.

Вступникам, які мають запитання стосовно подачі заяви або некоректної роботи системи радять телефонувати на номери консультаційних центрів. Але численні повідомлення від абітурієнтів і їх батьків свідчать про те, що отримати відповіді на запитання майже неможливо. Телефони сервісу підтримки або зайняті, або не відповідають.

Через такі неочікувані «сюрпризи», коли кожен бал має значення, потрібно бути максимально пильними і регулярно перевіряти електронну пошту та електронний кабінет. Адже, як показує практика, надіятись можна лише на свою уважність.

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити
 

blog zno club 220x300

 


нагору
×