пробне зно

Післязавтра - 24 березня - учасники пробного ЗНО, які зареєструвались та оплатили один або два предмети, зможуть випробувати себе тестуванням з української мови та літератури.

А 31 березня - з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов. 

Цього року 150 000 учасників зареєструвались на ПЗНО. Кожен з них може зайти до своєї інформаційної сторінки на сайті РЦОЯО, де розміщена інформація щодо часу та місця проходження кожного тестування.

30 березня на цих сторінках будуть і результати з мови та літератури. Для їх отримання потрібно з 24 до 26 березня внести свої відповіді до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання».

6 квітня опублікують результати з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов. Свої відповіді потрібно внести з 31 березня до 2 квітня.

Для допуску до пункту тестування учасник ПЗНО має пред'явити:

  • запрошення-перепустку;
  • паспорт (свідоцтво про народження);
  • 2-3 ручки з чорнилом чорного кольору;
  • прозора пляшка з питною водою.

Зверніть увагу! Квитанція про оплату для допуску не потрібна. 

Участь у пробному тестування - це можливість ознайомитись з процедурою іспиту, оцінити своє вміння розраховувати час, попрактикуватись у заповненні бланків відповідей, психологічно налаштуватись на справжнє ЗНО та оцінити свій поточний рівень підготовки до нього.

 

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити
 

blog zno club 220x300

 


нагору
×