зно магістр

У 2018 році вступники до магістратури заспеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини» будуть проходити ЄВІ (єдиний вступний іспит). Ті, хто планує вступ на навчання за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право», проходитимуть як ЄФВВ (єдине фахове вступне випробування), так і ЄВІ.

Всі правила проведення цих вступних випробувань знайдете у Порядку від Міністерства освіти і науки України.

Реєстрація для участі у ЄФВВ та ЄВІ розпочнеться 14 травня 2018 року і триватиме до 5 червня 2018 року. Учасник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка.

Для кожного зареєстрованого учасника на сайті УЦОЯО буде створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до сторінки здійснюється за номером екзаменаційного листа та пін-кодом, указаним у ньому.

За консультаціями та роз’ясненнями щодо реєстрації можна звернутись до працівників РЦОЯО. Крім цього, у кожному виші також мають бути визначені працівникі, відповідальні за реєстрацію учасників ЄФВВ та ЄВІ.

Що таке ЄВІ?

Це екзаменаційна робота з однієї іноземної мови: англійської, німецької, французької або іспанської. Ознайомтесь із затвердженими програмами з іноземних мов: англійськанімецькафранцузькаіспанська. (За винятком завдань частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух»)

Все щодо структури тестів, часу виконання, кількості та форми завдань, схеми нарахування балів знайдете в загальних характеристиках тестів ЄВІ: з англійськоїнімецькоїфранцузької та іспанської мов.

Що таке ЄФВВ?

ЄФВВ передбачає виконання екзаменаційної роботи, що містить два блоки тестових завдань:

  • перший блок (Програма) – тест загальних навчальних правничих компетентностей, що включає тестування таких компетентностей: аналітичне мислення, критичне мислення, логічне мислення;
  • другий блок (Програма) – тест з восьми базових правничих дисциплін, що включає конституційне право України, адміністративне право України, цивільне право України, цивільне процесуальне право України, кримінальне право України, кримінальне процесуальне право України, міжнародне публічне право та міжнародний захист прав людини;

Основна сесія ЄВІ проводиться 11 липня, ЄФВВ – 13 липня. Початок процедури о 10:00 год.

Всі інші деталі щодо реєстрації та проведення ЄВІ та ЄФВВ знайдете на сторінці УЦОЯО: ЗНО для магістрів.

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(306) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com, Inc.","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"org":"Amazon Technologies Inc","query":"52.201.27.211","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору