тренувальна здача ЗНО з української мови та літературиНовина для абітурієнтів 2014 року - ви зможете відповісти на реальні тести з української мови та літератури за 3 місяці до самого тестування!

 

МОН України наголосило, що в 2014 році планує зробити відкритий доступ до незалежного тестування з предмету українська мова та література завчасно – за цілих 3 місяці до початку незалежного тестування.

В березні 2014 року закінчується офіційна реєстрація для всіх, хто планує брати участь у незалежному тестуванні 2014 року, саме тоді учні можуть побачити дійсні варіанти ЗНО з української мови та літератури в 2014 році. Обрання відкритого доступу до української мови та літератури обумовлено обов`язковим характером здачі цих предметів.  Ініціатива цієї реформи належить міністру освіти та науки Дмитру Табачнику та МОН України.

Вільний доступ до матеріалів майбутнього тестування допоможе абітурієнтам отримати дійсну інформацію про матеріали, які допоможуть у підготовці до тестування. Адже учні мають бути впевнені – вибіркові 70 тестів обов`язково з`являться на реальному незалежному тестуванні.

Такий підхід підвищує мотивацію учнів до підготовки до ЗНО та привернає увагу до того, що саме необхідно вивчити для майбутнього успіху на ЗНО. Таким чином, підготовчий процес до ЗНО з української мови та літератури стає простішим, а це, в свою чергу, дає можливість сконцентрувати свої зусилля на вивченні матеріалу свого профільного спрямування для вступу до вищого навчального закладу.

Нагадаємо вам , що основна частина незалежного тестування відбудеться в червні 2014 року, отже побачити завдання можна буде вже в березні.

 

 

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору