зно

МОН повідомляє, що вступники 2018 року матимуть змогу 25 та 26 червня протестувати електронні кабінеті, через які буде відбуватись подання заяв до ВНЗ.

Скористатись такою можливість можна буде лише протягом години з 15:00 до 16:00 кожного з зазначених днів.

Таке тестування проводиться з метою перевірки роботи системи ЄДЕБО в умовах пікового навантаження та щоб завершити останні налаштування.

Таким чином, вступники матимуть змогу зареєструвати особистий кабінет та подати заяви.

Для цього потрібно:

1) зайти на сайт http://ez.osvitavsim.org.ua/
2) на головній сторінці сайту перейти за посиланням: «Генерація даних для тестування реєстрації електронного кабінету вступника та подання заяв»;
3) на сторінці генерації даних ознайомитись та виконувати покрокову інструкцію.

Тестові електронні кабінети будуть створюватись з використанням реально неіснуючих даних (ПІБ, дані атестата про повну загальну середню освіту та сертифіката ЗНО). Після випробування системи ці електронні кабінети будуть вилучені, і їхнє подальше використання буде неможливе.

Успіхів!

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(305) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com, Inc.","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"org":"Amazon Technologies Inc","query":"52.23.192.92","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору