probne znoЩе одне нововведення УЦОЯО - тепер можна буде дізнатися своє міцсце в рейтингу пробного тествування.

 

Визначення не тільки оцінки, але й рейтингової позиції учасників незалежного тестування – це наступне нововведення для абітурієнтів 2014 року.  УЦОЯО зазначає, що це навіть не їхня особиста ініціатива – абітурієнти минулих років неодноразово зверталися до центру з проханням знати своє місце в рейтингу. Адже це вказує на реальні конкурентні переваги учня серед таких самих вступників до ВУЗу, як і він.

 Нагадаємо вам, що пробне тестування не є обов`язковим – тобто в ньому візьмуть участь тільки зареєстровані на нього особи, а для реєстрації також необхідно внести суму 89 гривень за кожний вид тестування. Однак, максимальна кількість пробних тестувань – два, тому що всі чотирнадцять предметів ЗНО поділили на дві групи. Отже пробне тестування буде відбуватися тільки два дні в березні – 22го та 29го. Ціллю пробного незалежного тестування є зменшення напруги абітурієнтів перед справжнім ЗНО, адже процес обох видів тестувань є ідентичним.

Згідно з результатами опитування, яке проводилося на початку листопаду 2013 року, вже більше 36 тисяч учнів збираються подавати заявки для участі в пробному тестуванні. Звичайно, найбільша частка учнів планує здавати пробне тестування з української мови та літератури – 32% опитуваний,  математики – 21%,  історії України – 13%, англійської мови – 10%, біології – 10%, а 14% оберуть інші предмети.

Для перевірки свого результату кожному з учасників пробного незалежного тестування треба буде визначити правильні відповіді, зайшовши в свій «Особистий кабінет учасника ПЗНО».

Реєстрація на участь у пробному тестуванні вже закінчена 30 листопада, тому перевірити свої знання заздалегідь зможуть лише ті, хто вже подав реєстраційну форму до УЦОЯО.

Бажаємо вам успіхів на пробному, а головне – на основному незалежному тестуванні! Навчайтеся вірте в свої сили – і тоді перші сходини рейтингу чекають на вас.

 

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору