pravila priyomuПроцес вступу до вищих навчальний закладів – справа відповідальна. Отже, він має регламентуватися вищим органом освіти - Міністерством освіти та науки України. Для абітурієнтів 2014 року вже існують правила прийому до вишів.

 

Правила прийому абітурієнтів до навчальних закладів встановлюються наступним чином: спочатку ці правила формуються всередині самого вишу, а наприкінці жовтня правила прийому кожного з вишів мали бути розглянуті в Міністерстві для узгодження. В останній день їх розгляду – 29 жовтня 2013 року – і створився документ «Умови прийому до вищих навчальних закладів України», який базується на правилах всередині цих університетів. Це означає, що тепер правила підлягають регулюванню законодавством України.

Ознайомившись із правилами прийому до кожного з навчальних закладів, ви можете знайти достовірну інформацію про всі напрями підготовки та обсяг ліцензії за кожним із них. Також ви можете дізнатися, як буде проходити  конкурсний відбір та коли будуть оголошені результати. Іногороднім абітурієнтам буде надана інформація щодо кількості місць у гуртожитках та умови проходження медичного огляду, графік роботи приймальної комісії.

Про правила прийому до вищого навчального закладу ви можете дізнатися на Інтернет - порталі вишу, задавши питання на електронну пошту або запитавши безпосередньо в приймальній комісії. Правила прийому будуть оголошені в рамках річної вступної кампанії кожного вищого навчального закладу.

Так що дізнавайтеся всі деталі прийому до вишу вашої мрії вже зараз! Бажаємо успіхів!

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору