pidmina programНедотримання рішення колегії Міністества освіти та науки України щодо зміни програм ЗНО!
 

Будь-які зміни в програмах ЗНО мають відбуватися не раніше півтора років до початку відповідного тестування. Таке рішення було прийнято колегією МОН в 2013 році. Проте вже в грудні цього ж року цим рішенням колегії було знехтувано.

Вся справа в підміні програм ЗНО 2014 року, які зазначалися в наказі МОН України від 3 грудня. Цей наказ мав оприлюднити всі затверджені програми ЗНО для незалежного тестування. Вищезгаданий наказ разом зі всіма програмами ЗНО було викладено на офіційному порталі МОН України та на сайті Інституту інноваційних технологій і змісту освіти вже 6 грудня - через 3 дні після затвердження.

З невідомих причин цей наказ зник із офіційного сайту Міністерства, а посилання на іншому сайті стало неактивним до 25 грудня. Потім програми відновилися на сайтах у повному обсязі.

Ця новина навряд чи викликала би незадоволення, якби завантажені програми не були змінені. Наприклад, помітні зміни в двох розділах програми з української літератури.

Всім нам відомо, що програми ЗНО є основою створення тестувань із відповідних предметів. Отже, володіння цією офіційною інформацією неухильно допоможе вам у підготовці до вашого майбутнього тестування.

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору