teacher-znoДізнайся всі новини ЗНО разом із викладачами-професіоналами.


Всім нам відомо, що вже протягом семи років зовнішнє незалежне оцінювання є способом оцінки знань учнів за предметами своєї майбутньої спеціальності та, можливо, професії. Сертифікат ЗНО є обов’язковою передумовою вступу до кожного з вищих навчальних закладів України. Нам здається, що ми знаємо про ЗНО все. Але чи впевнені ви в цьому?

 

Зрозумійте, що неможливо знати всі тонкощі процесу ЗНО, черпаючи знання тільки зі шкільної програми. Наскільки ви задоволені шкільною підготовкою до незалежного тестування?Як зробити її ефективнішою для випускників?

Ваша підготовка є набагато ефективнішою, якщо ви знайомі з секретами планування свого дорогоцінного часу. Наскільки у вас сильне бажання вступити на бюджет до одного з найпрестижніших університетів Києва?

Якщо ви не байдужі до вищезгаданих питань, ми запрошуємо вас відвідати зустріч із професіоналами в галузі ЗНО.

Зустріч відбудеться 15 січня ( у середу) о 18-00 в офісі «ZNOUA», який знаходиться в місті Києві, вул. Богдана Хмільницького, 32, офіс 3.

Що ви знайдете для себе на зустрічі?

1.       Дізнаєтеся про більш ефективні методи підготовки до кожного з предметів ЗНО, а також про деякі хитрощі незалежного тестування.

2.       Більш за все буде присвячена увага ЗНО з математики та англійської мови. Ви дізнаєтеся про специфіку цих предметів та особливості при підготовці.

3.       Спеціалісти нададуть вам інформацію, як обрати вид ЗНО для того, щоб вступити до університету своєї мрії.

4.       Наприкінці зустрічі ви матимете змогу задати будь-які питання експертам, які вас цікавлять!

Викладачі будуть робити все, щоб кожен із відвідувачів задав своє хвилююче питання та отримав компетентну відповідь на нього. Семінар проводиться для вас та вашого розуміння сутності ЗНО.

Нагадуємо вам, що участь у освітніх майстер-класах є безкоштовною. Ви також можете взяти з собою своїх батьків та друзів. Але пам’ятайте, кількість місць обмежена. Єдине, що від вас вимагається, - заповнити реєстраційну форму на сайті. Таким чином ви забронюєте собі місце на зустрічі.

Поспішайте, у вас залишилось обмаль часу до нашої зустрічі!

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору