У Міністерстві освіти і науки презентували новий сайт, за допомогою якого умови вступу для іноземців стануть набагато простішими.

Керівник Центру міжнародної освіти в Україні презентував новий сайт, де іноземці зможуть знаходити більше інформації щодо навчання в Україні. 

За допомогою пошуку на цьому веб-ресурсі іноземці матимуть змогу шукати навчальні програми, обравши бажану спеціальність, ступінь здобуття освіти та мову, якою вони можуть та бажають навчатися. В результаті пошуку по категоріях іноземцям набагато простіше буде обрати навчальну програму в одному з українських вищих навчальних закладів.
Програма створення веб-сайту розрахована на більш ефективну комунікацію іноземних абітурієнтів безпосередньо з представниками вищих навчальних закладів. Нові умови пошуку допоможуть абітурієнтам оминати посередників, адже на сайті є функція подання заяви до омріяного університету в режимі онлайн. Це має позитивно вплинути на динаміку залучення іноземців до українських вишів, а залучення іноземних абітурієнтів позитивно впливає на економіку та міжнародні відносини країни.
Сподіваємося, в українських вищих навчальних закладах знайдеться місце для всіх гідних абітурієнтів.
Нагадуємо, що всі абітурієнти можуть поставити запитання на ЗНО-forumi!

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити
 

blog zno club 220x300

 

Система Orphus

нагору
×