ЗНО тести онлайн: класна річ та поміч

testi-znoХочеш навчитись їздити на велосипеді? Треба вчитись саме на велосипеді.

Скільки не читай теорію та не роби вправ з підручників, все одно тести зно онлайн будуть найкращими помічниками при онлайн підготовці до ЗНО. Це максимально наближений до реального варіант підготовки.

Більшість викладачів та експертів вважають, що, в першу чергу, потрібно мати гарну базу знань. Але одночасно додають, що не менш важливо навчитись «читати», «розуміти», вирішувати тести швидко та якісно. Адже зовнішнє оцінювання – це не звичайний іспит, а тестування, де немає усних запитань, особистого чи упередженого відношення екзаменатора до випускника. Як кажуть: хочеш навчитись їздити на велосипеді, треба вчитись саме на велосипеді. Так і з тестами. Потрібно зробити сотні завдань, набити руку, добре розібрати кожен вид завдань, щоб пройти це випробування максимально успішно.

Дізнатись більше »

Оберіть один з предметів

Зверніть увагу! Тестування на мобільних телефонах може працювати невірно, або не працювати взагалі! Рекомендуємо проходити тести лише на комп’ютері.
Назад Назад

string(309) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.238.72.122"}"
нагору