ЗНО тести онлайн: класна річ та поміч

testi-znoХочеш навчитись їздити на велосипеді? Треба вчитись саме на велосипеді.

Скільки не читай теорію та не роби вправ з підручників, все одно тести зно онлайн будуть найкращими помічниками при онлайн підготовці до ЗНО. Це максимально наближений до реального варіант підготовки.

Більшість викладачів та експертів вважають, що, в першу чергу, потрібно мати гарну базу знань. Але одночасно додають, що не менш важливо навчитись «читати», «розуміти», вирішувати тести швидко та якісно. Адже зовнішнє оцінювання – це не звичайний іспит, а тестування, де немає усних запитань, особистого чи упередженого відношення екзаменатора до випускника. Як кажуть: хочеш навчитись їздити на велосипеді, треба вчитись саме на велосипеді. Так і з тестами. Потрібно зробити сотні завдань, набити руку, добре розібрати кожен вид завдань, щоб пройти це випробування максимально успішно.

Дізнатись більше »

Оберіть один з предметів

Зверніть увагу! Тестування на мобільних телефонах може працювати невірно, або не працювати взагалі! Рекомендуємо проходити тести лише на комп’ютері.
Назад Назад

string(306) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com, Inc.","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"org":"Amazon Technologies Inc.","query":"54.226.36.60","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору