Наші партнери

MBA Strategy

Ведущая компания в Украине, которая специализируется на поступление на МВА и Masters программы.

ZNOUA

ZNO.ua це найбільший в Україні освітній портал ЗНО 2015-2016: новини, тести, курси, підготовка, підручники, результати та поради.

Підготовка до ЗНО онлайн

Онлайн-платформа для супер-швидкої підготовки до ЗНО 2016. 36000 практичних завдань та тестів на основі пробних та реальних ЗНО минулих років.

Репетитори України

Портал для швидкого пошуку репетитора відповідно до Ваших побажань та потреб. Залишіть свою заявку і вже завтра почніть заняття.

Preply

Навчайтеся із найкращими онлайн-репетиторами зі всього світу. Вдосконалюйте ваші знання з більш ніж 29 тисячами професійних репетиторів з 185 країн.

Albion Education

Навчання за кордоном доступне для кожного! Компанія Albion Education працює на ринку міжнародної освіти з 2009 року та зарекомендувала себе як провідний фахівець в області відпочинку та освіти за кордоном.

Перший Кембриджський освітній центр

Ліцензована мовна школа Cambridge Assessment English для дітей та дорослих. Готуємо до ЗНО з англйіської мови, а також до іспитів Cambridge Assessment English, які зараховуються як ДПА.

Grade Education Center

Єдиний в Україні Платиновий центр Cambridge Assessment English. Ми готуємо вже 10 років до міжнародних іспитів IELTS, TOEFL та приймаємо іспити Cambridge Assessment English.


нагору