список літератури

У підготовці з української літератури основна вага припадає на знання змісту та деталей творів з програми. Хтось їх прочитає повністю, а то й неодноразово. Хтось - у скороченому варіанті. А хтось скористається таким матеріалом, який пропоную нижче, і цього буде цілком достатньо. Кожному своє :)

Спершу нагадаю список усіх творів з української літератури, які треба опрацювати перед ЗНО. Прогляньте або завантажте, щоб мати завжди під рукою. (Згідно з програмою ЗНО з мови та літератури на 2019 рік).

Список літератури для ЗНО з української мови та літератури

А зараз пропоную КОНСПЕКТ за творами з української літератури. У вигляді таблиці, дуже зручної та інформативної. Стане в пригоді й тим, хто хоче повторити, пригадати давно прочитані твори, й тим, хто трішки лінується читати повністю ;)

Вартий уваги! Переконайтесь самі!

список літератури

Твори з української літератури. ЗНО-2019. КОНСПЕКТ

Успіхів усім!

***

За матеріалами Наталії Кунашенко.

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(308) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.85.80.239"}"
нагору