паспорт для зно

Щоб якісно готуватись до аудіювання на ЗНО з англійської мови потрібно слухати, слухати і слухати. А ще - виконувати завдання до прослуханого. Але що саме слухати?

Відповідати "Все!" я не буду. Хоча, звісно, варто дивитись фільми без субтитрів (або з ними, якщо складно), слухати улюблені пісні, спілкуватись англійською максимально. Але розумію, часу на все бракує, напруга зростає. Тому для економії часу в пошуках "що послухати" надаю допомогу у вигляді конкретики. 

Насамперед, нагадаю, що на вже порталі є підбірка:

паспорт для зно

 

7 сайтів для тренування навичок аудіювання

паспорт для зно

 

Крім неї додаю кілька відео, які можна продивитись, прослухати та виконати завдання. Відповіді до завдань в описах кожного відео. 

Good luck!

***

***

***

***

Відео з каналу Smart Channel

Маєте запитання чи прохання? Залишайте в коментарях або пишіть на  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

***

 Редактор: Ольга Мілінчук

 

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(306) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com, Inc.","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"org":"Amazon Technologies Inc","query":"52.201.27.211","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору