зно

Привіт, друзі! Сьогодні ми поговоримо про те, як написати власне висловлення на ЗНО з української мови та літератури. Викладач ЗНОЮА  Юліана Зелена розкаже про секрети успішного твору у форматі вебінару.

Мова піде про структуру власного висловлення; які приклади обрати з літератури; як написати твір на ЗНО з української мови та літератури на максимум балів.

Приємного та корисного перегляду)

Поради, яких потрібно дотримуватися при написанні власного висловлення  на ЗНО 2019:

1.Тренуватися писати твори на теми, які вже були в ЗНО. Написати хоча б 5 творів.

2. Писати твори з обмеженням у часі. В ідеалі на ЗНО буде на твір 45 хвилин(30 хвилин написати на чернетці, потім перевірити й переписати на чистовик).

3. Уважно прочитати тему. Акцент - на запитання, визначити його тип(так/ні, одне з двох, власна думка).

4. Написати план власного висловлення(перелік ключових слів), можна кілька.

5. Якщо складно пригадати приклад з літератури - погортати тестовий зошит (частина література), а при підготовці - програму з української літератури.

6. Розписати свій план відповідно до вимог (теза, 2 аргументи, 2 приклади, висновок).

7. Перечитати твір, виправити помилки, за потреби щось змінити в структурі. Переписати на чистовик.

8. В ідеалі - попросити викладача перевірити й поставити оцінку за критеріями ЗНО(якщо немає можливості - домовитися з друзями про взаємоперевірку).

спеціальності

Успіхів усім!

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(301) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon.com, Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"35.173.57.84"}"
нагору