зно

Знову ми повертаємось до цієї теми: "Наголос"! І лише тому, що опанувати правильне наголошування слів дуже непросто, а завдання на різні випадки з наголосом є щороку.

І сьогодні розповідь викладача про те, як швидко та легко можна запам'ятати наголоси в словах.

Правил наголошування в українській мові майже не існує. Єдине правило, яким можна щось пояснити звучить: так говорить народ, або так записано у словнику.

То ж, як бути на ЗНО, та відповісти на завдання з наголосом правильно? У відео ти дізнаєшся про декілька прийомів, які допоможуть тобі легко запам'ятати наголоси на ЗНО та правильно наголошувати слова в мовленні.

У нас також уже є стаття про наголоси. Радимо її прочитати та вивчити складні випадки наголошення. Там також є цікаві відео про наголошування слів і пісенька ;)

 зно

 

Наголос. Принципи наголошування, проблемні випадки

 зно

 

Успіхів усім!

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(306) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com, Inc.","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"org":"Amazon Technologies Inc","query":"34.229.24.100","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору