zno int 2ЗНО з історії України 2022 учасники складатимуть за програмою, затвердженою у 2018 р.

Програма передбачає вивчення 32 тем, що охоплюють період від найдавніших часів (появи людини на території України) до сучасності. Від учасників ЗНО з історії України вимагають знання хронології, термінів, історичних діячів, історико-культурні пам’ятки, вміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, уміння орієнтуватися в історичній карті, аналізувати історичні джерела.

Сертифікаційна робота з історії України складається із двох частин, результати виконання яких використовуються під час вступу до ЗВО:

1-30 питання - Частина 1. Історія України 1914 – початку ХХІ ст., яка може бути зарахована як ДПА (для цього під час реєстрації учаснику необхідно обрати історію України для проходження ДПА у форматі ЗНО);

31-60 питанняЧастина 2. Історія України від найдавніших часів до кінця 1914 р.

ЗНО з історії України містить 4 форми тестових завдань:

1. Завдання з вибором однієї правильної відповідіЦе завдання №1-23 у першій частині та №31-53 у другій частині.

За правильне виконання учасник отримає 1 б. Якщо відповідь буде невірною, або відповідь на завдання не буде відмічена у бланку відповідей, або буде позначено більше однієї відповідь, завдання оцінюватиметься в 0 б.

2. Завдання на встановлення відповідності. Це завдання №24-26 та №54-56, що передбачає утворення «логічних пар» між інформацією позначеною буквами та цифрами.

За виконання цієї форми завдань учасник може отримати від 0 до 4 б. 1 бал – за кожну правильно встановлену відповідність («логічну пару»); 0 балів – за будь-яку «логічну пару», якщо зроблено більше однієї позначки в рядку та/або колонці; 0 балів – за завдання, якщо не вказано жодної правильної відповідності («логічної пари») або відповіді на завдання не надано.

3. Завдання на встановлення послідовності. Це завдання №27-28 та №57-58, за які учасник може отримати від 0 до 3 б.

3 бали, якщо правильно вказано послідовність усіх подій; 2 бали, якщо вказано першу й останню події; 1бал, якщо вказано або першу, або останню подію; 0 балів – за будь-яку правильно вказану подію, якщо зроблено більше однієї позначки в рядку та/або колонці; за завдання, якщо неправильно вказано першу й останню події або відповіді на завдання не надано.

4. Завдання з вибором 3 правильних відповідей із 7 запропонованих. Це завдання №29-30 та №59-60, за які учасник може отримати від 0 до 3 балів.

1 бал – за кожен правильно вказаний варіант відповіді (цифру) із трьох можливих; 0 балів, якщо не вказано жодного правильного варіанта відповіді (цифри), або один варіант відповіді (цифра) вказано тричі, або відповіді на завдання не надано. Порядок написання цифр значення не має.

Максимальна кількість балів, які учасник може отримати за виконання 60 завдань – 94 б., які в подальшому будуть переведені за рейтинговою шкалою у 200-бальну шкалу. На виконання цих завдань учаснику відведено 150 хвилин.

Нагадаємо, що ЗНО з історії України 2022 р. відбудеться 10 червня 2022 р., а результати будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 30 червня 2022 р.

 

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору